Donanım

Samsung'dan yeni kablosuz kulaklık modeli: Galaxy Buds Beyond

Samsung, Galaxy Buds Beyond isimli yeni kablosuz kulaklık modeli için çalışmalara başladı. İşte detaylar!

Samsung'dan yeni kablosuz kulaklık modeli: Galaxy Buds Beyond

Akıllı telefon modelleri oldukça gelişti ancak bu cihazların yanında kullandığımız aksesuarlar da bir hayli önem kazandı. Süreç içerisinde özellikle giyilebilir teknoloji sektörünün fazlasıyla geliştiğini ve hala da gelişmeye devam ettiğini gözlemliyoruz.

Akıllı bileklik, akıllı saat ve Bluetooth bağlantı özelliğine sahip kablosuz kulaklık modelleri, giyilebilir teknoloji pazarının içerisinde bulunan en önemli cihazlar olarak öne çıkıyor. Tabii ki her firma gibi akıllı telefon dünyasının liderliğine oynayan Samsung da bu sektöre ayrı bir önem veriyor. Gelen haberlere göre Güney Kore merkezli teknoloji devi, yeni kablosuz kulaklık modeli için çalışmalarını sürdürüyor.

Samsung'dan yeni kablosuz kulaklık modeli: Galaxy Buds Beyond - Resim : 1

Samsung'dan yeni kablosuz kulaklık modeli: Galaxy Buds Beyond

Herkesin bildiği üzere Samsung son olarak Galaxy Buds Live isimli kulaklığı ile gündeme gelmişti. Bu kulaklığın çok konuşulmasının ana sebebi olarak ise kulaklığın şeklini gösterebiliriz. Fasulye tanesine benzeyen Galaxy Buds Live, daha çok insan kulağının iç yapısına uygun olarak yapılmıştı.

Şimdi ise bu modelin benzeri ancak özellik anlamında daha gelişmişi için gelen haberler var. Buna göre Güney Kore menşeli üretici Samsung, gelecek sene Galaxy Buds Beyond isimli yeni kablosuz kulaklık modelini görücüye çıkartacak. Söz konusu cihazın Galaxy S21 ailesinin tanıtılacağı etkinlikte karşımıza çıkacağı da beklentiler arasında. Bakalım ürün ne gibi özellikler ile gelecek? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Hüseyin.
15321. on. numara. güzel
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.