Donanım

Samsung'tan Windows 8 sürprizi!

Samsung yeni bir cihaz ile geliyor!


Teknoloji devi Samsung'un yeni bir tablet üzerine çalıştığı üzerine yeni haberler geldi. Haberlere göre Galaxy S3'ün başarısından sonra rekor bir satış bekleyen Samsung, yeni cihazlar üretmeyide ihmal etmiyor. Bunun için de firma son sürat çalışmalarını devam ediyor. Samsung, akıllı telefon pazarının lider bir isim ancak tablet bilgisayar alanında bir türlü istediği başarıyı elde edemedi. Şimdi ise şirketin yeni bir tablet projesi olduğu söyleniyor.

Yeni iddialara göre Samsung, 10.1 inçlik üst düzey bir tablet bilgisayar üzerinde çalışıyor. Bu tablet Qualcomm işlemci ile donatılacak ve her yönden tablet pazarında öncü olacak özelliklere sahip olacak.

1341917651_samsunggalaxytab10.1haber1.jpg

Samsung'un yeni tablette işletim sistemi olarak Windows RT yani Windows 8'in ARM tabanlı işlemciler için tasarlanmış versiyonunu kullanacağı söyleniyor. Tabletin çıkış tarihi olarak ise 2012'nin son çeyreği ayarlanmış. Bu iddia hakkında Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmadı ancak Windows Phone ve Windows RT konusunda Samsung'un pek de boş olmadığı söyleniyor.

Yorumlar
Hakaret edenlere cezalarının verilmesini ben çok uygun buluyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.