Samsung'un Galaxy Buds 3 Pro kulaklıklarının çıkışı yakın

Samsung'un amiral gemisi kulaklıkları olan Galaxy Buds 3 Pro, FCC'ye uğradı ve lansmanının yakında olduğu söyleniyor.

Samsung'un Galaxy Buds 3 Pro kulaklıklarının çıkışı yakın

Samsung'un yeni nesil amiral gemisi TWS kulaklıklarını yakında tanıtması bekleniyor. Galaxy Buds 3 Pro, önemli bir sertifikasyon platformunda görüntülendi ve bu da lansmanın yakın olduğunu gösteriyor. Bu kulaklıkların dikkate değer özellikler ve donanımlar sunması bekleniyor, gelin bunlara bir göz atalım.

Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy Buds 3 Pro modeli, SM-R630 model numarası ile FCC veritabanında ortaya çıktı. Sertifikasyona bakıldığında, gelecek kulaklıkların Samsung tarafından Güney Kore'de üretileceği ve R630.001 yazılım sürümünü kullanacağı görülüyor. İnce detaylar henüz belli olmasa da liste, Bluetooth ve Bluetooth LE (Düşük Enerji) desteğini doğruladı.

Samsung'un Galaxy Buds 3 Pro kulaklıklarının çıkışı yakın - Resim : 1

Samsung'un Galaxy Buds 3 Pro kulaklıklarının çıkışı yakın

Önceki bir rapora göre, Galaxy Buds 2 serisinin halefleri şu anda geliştirilme aşamasında ve bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca, temel Galaxy Buds 3, SM-R530 model numarası ile görüldü. Samsung, geçen yılın Ekim ayında Galaxy Buds FE'yi tanıttı. Ancak şimdi, premium ses ürünleri serisinin köşede olabileceği düşünülüyor. Başka bir sertifikaya dayanarak, Buds 3 Pro'nun, önceki nesil Galaxy Buds 2 Pro ile aynı 500mAh batarya paketi ile geleceği tahmin ediliyor.

Marka henüz Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds 3 Pro'yu resmi olarak doğrulamadı. Ancak, bu kulaklıkların gürültü engelleme ve ses kalitesinde iyileştirmelerle gelmesi bekleniyor. Yeni Galaxy Buds 3 Pro'nun, yaklaşan katlanabilir akıllı telefonlarla birlikte tanıtılabileceği öne sürülüyor. Bu nedenle Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 ile Temmuz veya Ağustos 2024'te piyasaya sürülmesi mümkün. Şu an için bu haberin spekülasyon olduğunu ve bir miktar şüpheyle karşılanması gerektiğini unutmayın.