Donanım

Samsung'un yüksek performanslı TC serisi Türkiye'de

Samsung’un yüksek performanslı TV monitörleri Türkiye'de tüketicinin beğenisine sunuldu.

Samsung'un yüksek performanslı TC serisi Türkiye'de

Samsung, 2013’ün en yeni TV Monitör serilerini dünya çapında pazara sunuyor. Seçkin TC serisi modelleri Türkiye’de de tüketicilerin beğenisine sunuldu. Pazara ilk olarak sunulan TC350 modelini Ağustos ayında TC300 takip ediyor.

Samsung’un yüksek performanslı TV monitörleri ile kullanıcılar tüm sevdikleri TV ve bilgisayar içeriklerini uygun maliyetli tek bir monitör üzerinde keyifle izleyebiliyor ve üstün eğlence deneyimini yaşıyor. Samsung TV monitörlerinin amiral gemisi sayılan 7 Serisi TC730 modeli zarif tasarımı üstün görüntü kalitesi ile bir araya getiriyor. 5 Serisi (TC570 ve TC550) ve 3 Serisi (TC370 ve TC350) monitörler de bilgisayarlarını çalıştırmadan TV programlarını, dizileri, filmleri izlemekten ve aynı zamanda müzik dinlemekten ya da fotoğraflara bakmaktan keyif alanlar için ideal.

Samsung Electronics’in Görüntüleme Çözümleri İş Birimi Başkan Yardımcısı Jung-Hwan Kim yeni model TV monitörleri hakkında, “Yeni monitör serimizi pazara sunmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Samsung’un ikisi bir arada monitörleri birçok farklı içerik çeşidini tek bir ekran üzerinde görüntülemek için en iyi çözümü sunuyor.” dedi.

1376472711_samsung-tc300001.jpg

Mükemmel Görüntü Kalitesi

Samsung’un zarif tasarıma sahip 7 Serisi monitörleri standart TV’lerden daha iyi görüntü ve video kalitesi sunmak için Full HD özelliğine sahip. Monitörlerin sunduğu mükemmel kaliteli görüntüler ultra ince bir ekran tasarımı ile çerçeveleniyor ve monitörlerin kristal berraklığındaki standlarının şıklığı da her ortamı tamamlıyor.

Alışılagelmiş monitörlerden farklı olarak TC730, TC570 ve TC370 monitörlerde hem dikey hem de yatay olarak 178 derece geniş açılı izleme özelliği bulunuyor. Bu özellik her açıdan en iyi görüntülemeyi mümkün kılıyor. Ayrıca, 178 derece açılı optimal izleme özelliği sayesinde bu monitörler full HD kalitede film izlemek ya da fotoğraf ve resimlere bakmak için ideal.

Kullanışlı Bağlanırlık Özelliği & Resim içinde Resim+ Çoklu Görev Özelliği

7 Serisi, 5 Serisi ve 3 Serisi TV Monitörleri Windows 8 işletim sistemine uyumlu ve bu özelliği sayesinde kullanıcılara rahat ve kullanışlı izleme imkanları sunan yepyeni bir dünyaya erişim sağlıyor.

Ayrıca üç seri de oyunlardan arkadaşlarla sohbete kadar birçok konuda basit ve kullanımı kolay bir yaklaşım sağlama amacıyla bir dizi veri giriş seçeneği sunuluyor.Samsung’un TC monitörleri PC’ler, akıllı cep telefonları ve AV(ses-görüntü sistemleri) cihazları ile bağlantı için 2HDMI ve D-sub bağlantısı sunuyor.  Samsung’un ConnectShare teknolojisi ile kullanıcılar yalnızca bir USB cihazını monitöre takarak PC ya da dizüstü bilgisayarlarını açmadan filmlere, fotoğraflara ya da müzik parçalarına erişebiliyor. Resim içinde Resim+ (PiP+) özelliği ile de Samsung’un TC monitörleri çoklu görev özelliğini bir adım ileriye taşıyor ve kullanıcıların PiP+ resmini ekranın %25’ini kaplayacak şekilde büyütmelerini mümkün kılarak rahatça TV izlerken aynı anda işe ilgili belgeler üzerinde çalışabilmelerine olanak sağlıyor.

Samsung’un 2013 model TV monitör serisi ayrıca Samsung’un gelişmiş görüntü ve ses kalitesi ile spor aktivitelerini izlerken seyirciyi aksiyonun bir parçasıymış gibi hissettiren teknolojisi Sports Mode sayesinde spor tutkunlarına da hitap ediyor.

Üstün Kullanılabilirlik Özelliği

Samsung’un çok yönlü TC serisi ev-ofis, üniversite öğrenci yurtları, mutfaklar kısaca her yerde kullanım için ideal ve kullanışlı özeliklere sahip.  Kullanıcılar koltuklarında TV izlerken ya da masalarında çalışırken Samsung TV monitörlerinin sunduğu üstün eğlence deneyiminin keyfini yaşayabiliyor. 

Samsung 7 Serisinin Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu

27" / 24"

Görüntü Kalite

Full HD

Geniş Açılı İzleme 178º

Mega DCR

Önemli Özellikler

PIP+ Resim içinde Resim özelliği (*)

ConnectShare, Sports Mode (Futbol Modu)

RTA (Tepki Süresi Hızlandırıcı) (5ms)

Bağlantı Özellikleri

D-Sub, 2HDMI, MHL (*)

※ T24C730ND, T27C730ND modelleri PIP+ ve MHL özelliklerini desteklemez

Samsung 5 Serisinin Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu

TC570 (28" / 27" / 23.6" / 23")

TC550 (23.6”)

Görüntü Kalite

Full HD

TC570: Geniş Açılı İzleme 178º

TC550: TN LED

Mega DCR

Önemli Özellikler

PIP+ Resim içinde Resim özelliği (*)

ConnectShare, Sports Mode (Futbol Modu)

TC570: RTA (Tepki Süresi Hızlandırıcı) (5ms)

TC550: RTA (Tepki Süresi Hızlandırıcı) (2ms)

Bağlantı Özellikleri

D-Sub, 2HDMI, MHL (*)

※ T28C570ND, T24C550ND modelleri PIP+ and MHL özelliklerini desteklemez.

Samsung 3 Serisinin Teknik Özellikleri

Ekran Boyutu

TC370 (27" / 23.6" / 23")

TC350 (27” / 24” / 23.6” / 23” / 21.5” / 18.5”)

Görüntü Kalitesi

Full HD

TC370: Wide Viewing Angle 178º

TC350: TN LED

Mega DCR

Önemli Özellikler

PIP+ Resim içinde Resim Özelliği (*)

Connect Share, Sports Mode (Futbol Modu)

TC370: RTA (Tepki Süresi Hızlandırıcı) (5ms)

TC350: RTA (Tepki Süresi Hızlandırıcı) (2ms)

Bağlantı Özellikleri

D-Sub, 2HDMI, MHL (*)

※ T19C350ND, T22C350ND, T24C350ND modelleri PIP+ ve MHL özelliklerini desteklemez.

 

Yorumlar
Misafir
super monitorler guzel ve şık monitorler cok alinir
Cevapla
Türkiye için ucuz monitor :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.