Donanım

Sevgililer Günü’ne özel “Fiber Aşk Başkadır” yarışması

Basın Bülteni: Turkcell Superonline ile dünyanın ilk Twitter aşk mektubunu oluştur, Turkcell Tablet kazan.

Sevgililer Günü’ne özel “Fiber Aşk Başkadır” yarışması

Turkcell Superonline 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Fiber Aşk Başkadır” yarışması düzenliyor. FiberAşk hashtag’iyle paylaşılacak tweet’lerden oylamayla seçilecek 20 tweet, dünyanın ilk Twitter aşk mektubunu oluşturacak. Mektubu oluşturan tweet’leri atanlar, Turkcell Tablet kazanacaklar.

Turkcell Superonline, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde canlı olarak yapacağı Twitter yarışmasıyla dünyanın ilk Twitter aşk mektubunu oluşturacak. FiberAşk hashtag’ine atılacak tweet’ler oylamaya sunularak 20 cümlelik mektup haline getirilecek. Sırasıyla her bir cümle için editörlerin seçeceği 5 tweet arasında oylama yapılacak ve en çok oy alan tweet dünyanın ilk Twitter aşk mektubunda yerini almaya hak kazanacak.

1360852581_turkcell-tablet-1.jpg

Turkcell Superonline yarışmasına katılarak mektubu oluşturan tweet’lerin sahipleri, Turkcell Tablet kazanacak. Yarışmaya cümleleriyle katılan her 50. kişiyi ise sürpriz hediyeler bekliyor.

1360852600_turkcell-tablet.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.