Donanım

ŞOK uygun fiyata Philips TV satacak

ŞOK mağazalarında uygun fiyata Philips TV modelleri satılacak. Bu kampanya ile piyasanın oldukça altına TV sahibi olabilirsiniz.


BİM, A101 ve ŞOK mağazaları sık sık teknolojik ürünleri uygun fiyata satması ile teknoloji gündeminde kendilerine yer buluyor. Bugün ise ŞOK karşımıza şok gibi bir kampanya ile çıktı. ŞOK mağazalarında çok yakında Philips TV modelleri  uygun fiyata satılacak. Peki, uygun fiyata satılacak olan TV modelleri hangileri?

ŞOK hangi Philips TV modellerini satacak?

ŞOK mağazalarında 11-15 Aralık 2020 tarihleri arasında Philips 50 inç 4K LED TV 4.299 TL'den Philips 55 inç Ambilight özellikli 4K LED TV 5.899 TL'den ve Philips 65 inç Ambilight özellikli 4K LED TV 7.399 TL'den satılacak. 

Piyasanın 400 TL ila 700 TL arasında daha altına satılacak olan bu modeller, TV almayı düşünenler için büyük bir fırsat. Ayrıca bu üç TV'nin 2 yıl boyunda Philips Türkiye garantili olarak satıldığını da belirtelim.

1.500 PPI değeri sayesinde cam gibi görüntü sunan bu TV'lerde Dolby Vision ve HDR10+ desteğinin de yer aldığının altını çizelim. Özellikle Netflix'te Dolby Vision destekli içerikler bu TV'lerde sunduğu görüntü ile sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

ŞOK Philips TV

8K çözünürlüklü TV'ler tanıtılsa da henüz daha bu teknoloji için çok ama çok erken. Çünkü 8K çözünürlüğe sahip olan içeriklerin sayısı bir elin parmağını geçmez. Bu yüzden 4K çözünürlük daha uzun yıllar güncelliğini koruyacak. Eğer TV almayı düşünüyorsanız; fiyatları 90.000 TL'yi aşan 8K TV yerine 4K TV'lere yönelebilirsiniz.

Yorumlar
Kro ket
Fiyatlar çok da uygun değil.. Android tv ler stabil değil tıpkı telefon gibi arada restart gerekiyor arada format istiyor vs. vs. Philips olması değil de android olması sorun.. Yoksa şu amblight olayının hoşluğu için alınır.
Cevapla
Ssekan
Plips tv mi sakın almayın ben sinir oldum pişmanım A 101 e kadar düşmüşse 2kere düşünün
Cevapla
Alın alın
Alın alın garantisi bittikten sonra dert sahibi olmak istiyorsanız Philips alın.
Cevapla
Mahoney
Sanırım philips tvler eski kalitesinde değil bundan 5-6 sene önceki üretilenler daha kaliteli. Vestele ürettiyor veya panelleri çinden Almay başladılar.
Cevapla
Metin Baydemir
İyi de TV bin tam model.numarasi neden yazmiyo
Cevapla
Recep
Marketlerde yer aldığı için yazmıyorlar yada model numarasını değiştiriyorlar aynı ürün numara farklı oluyor marketlere özel
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.