Donanım

Sony' den ilginç hata

Laptop bilgisayarınızı teknik servise gönderiyorsunuz, yerine size 7 tane laptop geliyor. 5 tanesininde yolda olduğunu öğreniyorsunuz. Nasıl ama?


Joe Litwin isimli bir kişi, sahip olduğu Sony Vaio marka bilgisayarını tamir için Sony' nin servisine gönderiyor. Ancak yollamış olduğu laptop kendisine bir türlü ulaşmadı. İşin ilginç tarafıda Sony' nin diğer müşterilerine ait laptoplar Litwin' e gönderildi.

Evi tamirhaneye dönen Litwin' nin bir anda yedi farklı Sony Laptop' a kavuşurken beş tanesininde yolda olduğunu öğrendi. Hatta bir şahıs, Litwin' i arayıp oranın Sony teknik servis olup olmadığı sordu.

Konu hakkında yardım isteyen ve Sony müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeye çalışan Litwin, kendilerinden herhangi bir dönüş olmayınca olayı haber kanallarına taşıdı.

İlk olarak böyle bir durumdan haber değilmiş gibi davranan Sony servisi, şimdi bu hatanın nasıl gerçekleştiğini çözmeye çalışıyor. Bir grup insanın laptop' ununsa nerede olduğu hala bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.