Sony, kulaklık modellerini dünya geneline yaymaya başladı

Japon teknoloji devi Sony, kablosuz kulaklık pazarında daha fazla söz sahibi olabilmek için var gücüyle çalışıyor.

Sony, kulaklık modellerini dünya geneline yaymaya başladı

Sony India, Hindistan pazarında yeni bir Gerçek Kablosuz Stereo (TWS) kulaklık çiftinin yaklaşan lansmanını yakın zamanda müjdeledi. Lansmanın tarihi ve kulaklıkların belirli adı belirtilmemiş olsa da, Sony bu cihazı hafif ama güçlü bir ses sunabilen bir ürün olarak nitelendirdi. Tweette "Kaostan Uzaklaşın" sloganı ile birlikte "#SeizeTheDayWithSony" hashtag'i yer aldı.

Sony'nin paylaştığı teaser videoya dayanarak, Hindistan pazarındaki yeni kulaklıkların, global olarak zaten tanıtılan Sony WF-C700N olabileceği tahmin ediliyor. Ancak bu tahmin hakkında resmi bir onay hala bekleniyor.

Sony WF-C700N, kullanıcılarına tüm gün rahatlık sağlayacak ergonomik bir tasarıma sahip. 5mm sürücülere sahip olan bu kulaklıklar, Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) ve 360 Gerçeklik Sesi'ni destekleyerek kapsamlı bir ses deneyimi sağlar.

Sony, kulaklık modellerini dünya geneline yaymaya başladı

Sony WF-C700N TWS kulaklıklar, hafifliği ve IPX4 suya dayanıklılığıyla öne çıkar. Bluetooth 5.2 bağlantısını destekleyen kulaklıklar, Arka plan gürültüsünü etkili bir şekilde engelleyen Gürültü Algılama Teknolojisi'ni içerir. Ambient Sound Mode ile kullanıcılar, çevrelerini duymaya devam edebilirler.

Sony’nin WF-C700N kulaklıkları, tek bir şarjla 7.5 saat pil ömrü sunar ve bu süre 15 saate kadar uzatılabilir. Ayrıca, kulaklıklar hızlı şarj özelliği sayesinde, yalnızca 10 dakikalık bir şarjla 60 dakikalık oynatma süresi sağlar. Küresel pazarda cihaz için dört renk seçeneği sunuluyor: Beyaz, Siyah, Adaçayı Yeşili ve Lavanta.