Donanım

Sony MDR-V6 kulaklık fiyat ve özelikler – İnceleme

Sony'den orta seviye performan, ileri seviye rahatlık

Sony MDR-V6 kulaklık fiyat ve özelikler – İnceleme

Bir kulaklığa ne kadar para verirsiniz? Bu soru sorulduğunda genelde ya her türlü fiyatı veren bir kullanıcı kitlesi ya da 10-15tl’den fazlasını vermeyecek bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Aslında performans olarak ileri teknoloji modelleri deneyenlerin bunlardan vazgeçemeyeceği bir gerçek.

Sony’nin MDR-V6 kulaklıklarının en önemli özelliklerinden biri rahat olması. Sunduğu rahatlık öyle ki, gün boyu kulağınızdan çıkarmamanız halinde, rakiplerine oranla rahatsızlık vermiyor. Ses de oldukça keskin ve dengeli geliyor.

1374502566_basliksiz-1.jpg

Dezavantajlı özellikleri arasında modelleri arasında mobil cihazlar için daha az uygun olması geliyor. Sony MDR-V6 kesinlikle klasik bir kulaklık kategorisinde değerlendiriliyor. Ayrıca Sony’nin en iyi modeli sayılmaz, daha gelişmiş ve ilham verici modelleri bulunuyor ancak fiyatıyla birlikte düşündüğünüzde iyi bir deneyim sunan kulaklıklar arasında yer alıyor.

1374502574_sonymdrv63124892702610x436.jpg

Tasarım konusunda bir çok kulaklık gibi görünse de etkileyici yanları ayrıntılarda gizli. Üst kısmının inceliğiyle hafif yapısı kulağınızı rahatsız etmeme konusunda büyük bir adım. Genel olarak plastik tasarıma gelen cihaz oldukça sağlam hissettiriyor. Kulağınıza gelen kısımlar da metal yapıda, 40mm ve 63 ohm empedans değerinde ses yayıyor. Değiştirilebilir kulaklık pedleri 9.99$’dan satın alınabiliyor.

1374502584_sonymdrv63124892707610x436.jpg

Ortalama bir cihazdan bahsediyoruz, ancak rahatlığı kesinlikle ortalama üzerinde. 3.5mm standart kulaklık girişi, 6.3mm adaptör fişi evde ve profesyonel olarak kullanıma uygun bir cihaz sunuyor. Çantası da yanında hediye edilen kulaklık 90 günlük garanti şartlarıyla geliyor.

Performansı ve bass seviyesi dinlediğinize odaklanmanızı ve dış dünyadan kopmanıza yardımcı oluyor. Seslerin dengeli, yumuşak ve net olması kulaklığın performansını en çok etkileyen maddeler arasında. Son olarak fiyatı da 74-109$ arası bir fiyatla satışa sunuluyor.

Yorumlar
Misafir
nereden bulabiliriz bunu ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.