Donanım

Sony’den yeni Blu-Ray Disc ev sinema sistemi

Eğlence dünyanızı farklı bir boyuta taşıyın!

Sony’den yeni Blu-Ray Disc ev sinema sistemi

Sony, eğlence dünyanızı farklı bir boyuta taşıyacak yeni hepsi bir arada sistemiyle ev sineması ürün yelpazesini geniştiriyor. Yüksek Çözünürlüklü Ses sunan BDV-N9200W hepsi bir arada Blu-ray Disc™ Ev Sinema Sistemi, izleyicilere oturma odalarının konforunda, eksiksiz bir sinema deneyim sağlıyor.

Çok kanallı 5.1 surround sese sahip olan ev sinema sistemi ile her  detayısahnenin tam içindeymişsiniz gibi aktarıyor. Gelişmiş DSP teknolojileri de sesleri, enstrümanları ve efektleri eşi görülmemiş detaylarla hayata geçiriyor.

1400585575_ev-sinema-sistemi.jpg

BDV-N9200W, ilk olarak NASA tarafından geliştirilen ileri düzey - manyetik sıvı  kullanılarak, Sony’e özgü Magnetic Fluid Speaker teknolojisi ile yapıldı. Bu sayede, hoparlörlerin fısıltılı diyaloglardan koltukları sarsan patlamalara kadar filmdeki her sesi en ince detaylarına kadar aslına sadık kalarak yeniden üretmesine imkân veriyor.

Yeni Blu-Ray Disc™ Ev Sinema Sistemi Digital Music Arena özelliği Britanya’nın en ünlü eğlence noktalarından birinin eşsiz seslerini yakalıyor. Sony mühendisleri, gelişmiş analiz teknikleri kullanarak O2 London Arena’nın özgün ses parmak izini büyük bir titizlikle ölçtü. Bu eşsiz sesler, ev sinema sisteminizin sizi sahnenin en önündeki koltuklara taşımayı sağlıyor.

Kullanıcılar aynı zamanda ev ağlarından veya bağlantılı bir USB sürücü üzerinden ses de aktarabiliyor, hatta tek dokunuşla dinleme ile Bluetooth® veya NFC özellikli akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarından kablosuz olarak müzik dinleyebiliyorlar. Tek dokunuşla yansıtma, aynı zamanda mobil cihazın ekranında bulunan her şeyin süper boyutlardaki TV ekranı üzerine aynen aktarılmasına da imkân veriyor.

BDV-N9200W hepsi bir arada Blu-ray Disc™ Ev Sinema Sistemi Nisan ayından itibaren Türkiye’de tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.