Donanım

Sony’nin yeni VAIO’su CES 2014’e damgasını vurdu

VAIO Fit 11A multi-flipTM PC, sürekli hareket halinde olanlara gereksinimlerinin tamamını karşılayan yenilikçi bir çözüm sunuyor.

Sony’nin yeni VAIO’su CES 2014’e damgasını vurdu

Sony, eşsiz multi-flip™ menteşeli yenilikçi VAIO Fit A serisi dizüstü bilgisayarlarının 11inç modelini, dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı CES 2014’te tanıttı.

Sürekli hareket halinde olan ve her durumda gereksinimlerine uyum sağlayabilecek bir dizüstü bilgisayar arayan öğrenciler, seyahate çıkanlar ve profesyonellere uygun, 11 inç ekranlı ultra taşınabilir VAIO Fit 11A kişisel bilgisayar ile VAIO Fit A serisi daha geniş kitlelere ulaşıyor.

Üç farklı kullanıcı modu: Dizüstü, tablet ve izleme

Mevcut VAIO Fit 15A/14A/13A yelpazesini daha da genişleten VAIO Fit 11A, 10 parmak dokunma özellikli bir 11,6 inçlik Full HD dokunmatik ekrana sahip ve yelpazenin diğer ürünlerine benzer şekilde, devrimci VAIO Fit multi-flipkişisel bilgisayar tasarımı sayesinde üç farklı kullanıcı modu arasında geçiş yapabiliyor. Kullanıcılar, ekranı menteşesinden döndürerek tek bir çevirmede dizüstü modu, tablet modu ve izleme modu arasında gidip gelebiliyorlar.

 1389254436_13fallvaiofit13agroup-all-mode01sstartscreen-6row.jpg

VAIO Fit 11A tüm gün size eşlik edip bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak

Dizüstü modunda, kullanıcılar tıpkı herhangi bir geleneksel dizüstü kişisel bilgisayar gibi, özellikle ofis ortamında yüksek verimlilikle işlerine odaklanabiliyorlar. Tablet moduna dönüştürüldüğünde evde kullanım için ideal; internette gezinmek, fotoğraf çekmek veya dijital kalem ile not almak için kullanılabiliyor. Son olarak, izleme modu ise sunumlarda kullanım için uygun; içeriğin başkalarıyla paylaşılabilmesini ve görüntülenebilmesini sağlıyor. Bu sayede VAIO Fit 11A gün boyunca bilgisayarınızla gerçekleştirmeniz gereken tüm işlerde size harika eşlik ediyor.

 1389254455_13fallvaiofit13atransform01s0-2831.jpg

Etkileyici tasarım ve verimli çalışma bir arada

En yeni Intel Bay Trail-M işlemciye sahip olan VAIO Fit 11A, çok özellikli, verimli bir kişisel bilgisayara ihtiyaç duyan kullanıcılar için çok yönlü bir seçenek sunuyor. VAIO Fit multi-flip ailesinin ikonik tek hatlı tasarımının yanı sıra elmas kesimli VAIO logosunu taşıyan fırçalanmış alüminyum kapak tasarımına da sahip olan VAIO Fit 11A, dizüstü bilgisayarın kullanışlılığından taviz vermemek için iki USB 3.0 yuva ve bir HDMI çıkışı ile donatılmış halde geliyor.

 1389254468_13fallvaiofit13awithhand02sstartscreen-6row-6774.jpg

Artık kağıt ve kaleme gerek yok!

VAIO Fit 11A’nın beraberindeki, kağıt ve kalem kullanma gereksinimini ortadan kaldırmayı amaçlayan VAIO Inspiration Suite temel uygulama koleksiyonu ile kullanıcıların VAIO dizüstü bilgisayarları üzerinde içeriklerini kusursuz şekilde yakalaması, düzenlemesi ve organize etmesi sağlanıyor. VAIO Fit multi-flip kişisel bilgisayarlar, kullanıcıların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmasına yardımcı olacak üç uygulama yüklenmiş olarak sunuluyor. VAIO Scan üzerinde görüntülerin resmini çekip yönünü değiştirdikten sonra, kullanıcılar VAIO Clip ile görüntüdeki nesneyi kesip çıkartabiliyor ve VAIO Paper’da dijital kalem ile görüntülerin üzerine notlar alabiliyorlar. Böylece kullanıcılara kağıt ve kalem ile yazı yazmak ve çizim yapmaktan daha fazlasını sağlayan bir deneyim yaşatıyor.

 1389254482_13fallvaiofit13awithhand04sstartscreen-6row-6841.jpg

Yüksek çözünürlüklü dijital görüntüleme

VAIO Fit 11A’da bulunan ve Sony’nin dijital görüntüleme uzmanlığının en iyi yönlerini barındıran PC için Exmor RS görüntüleme sensörü, belgelerin yüksek çözünürlüklü görüntülerini çekmeye olanak veriyor. Görüntüler, VAIO Scan ile uyumlu şekilde çalışan bilgisayarın fotoğraflardaki metinleri tanıyıp işaretlemesi için yeterli netliğe sahip oluyor. Arkadan aydınlatmalı CMOS sensör de düşük ışıklı durumlarda parazitin azaltılmasını sağlıyor.

 1389254498_13fallvaiofit13awithhand01sstartscreen-6row-4124.jpg

Üstün ses ve görüntü kalitesi

Sony VAIO Fit multi-flip kişisel bilgisayara PC için Exmor™ RS sensörün yanı sıra Sony BRAVIA 2013 televizyon yelpazesinde kullanılan teknolojiden uyarlanan mobil için TRILUMINOS ekran ve mobil için X-Reality gibi diğer teknolojileri de dahil etti. Bunlar, ekran üzerinde daha canlı renkler yaratılmasına imkan verdiği gibi en keskin görüntü kalitesini de güvence altına alıyor. VAIO® Fit multi-flipTM PC aynı zamanda üstün bir ses performansı sunmak üzere çeşitli ses teknolojilerini kullanan ClearAudio+ modu ile hiçbir bozulma olmaksızın dinamik baslar ve muazzam tizler sunacak şekilde güçlendirildi. Kullanıcılar tek bir basit hareketle, kaliteli bir ses sistemi düzeyinde keskinlik ve derinlikteki müziğin keyfini sürebiliyorlar.

 1389254509_13fallvaiofit13atransform02s0-9187.jpg

Gümüş, siyah ve pembe renklerdeki yeni kompakt VAIO Fit 11A 2014 yılının ilk çeyreğinden itibaren satışa sunulacak.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.