Donanım

teknolojioku.com'dan Logitech G402 mouse kazanmak ister misiniz?

Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz ama hızlısı olur. Logitech G402 mouse kazanmak için yapacağınız şey çok basit...

teknolojioku.com'dan Logitech G402 mouse kazanmak ister misiniz?

Sevgili okuyucularımız, son dönemde sizlere oldukça fazla ürün hediye edeceğiz. Bu hediyelerden ilki Logitech G402 oyunucu faresi. Logitech G402 incelememizi okumadıysanız aşağıdaki linke tıklayarak ne kazanacağınızı görebilirsiniz.

1439033092_1428500792maxresdefault.jpg

Bunun için yapacağınız şey çok basit Facebook sayfamızı henüz beğenmediyseniz beğenmeniz ve en başta olan paylaşımı (bakın burası çok önemli) HERKESE AÇIK şekilde paylaşmanız olacak. HERKESE AÇIK şeklinde paylaşmazsanız biz sizin bu görseli paylaştığınızı göremeyiz. Bundan dolayı da çekiliş hakkına sahip olamazsınız.

Bazı okuyucularımızın "bende paylaştım ama adım listede yok" sorunuyla karşılaşmalarının tek nedeni bizim o paylaşımı göremememizdir. Lütfen bu noktaya dikkat edelim.

Yapacağınız şey çok basit https://www.facebook.com/teknolojioku adresine girerek en başta bulunan görseli HERKESE AÇIK şeklinde paylaşmanız gerekiyor. Çekilişi 22.08.2015 tarihinde saat 17:00'da www.twitter.com/volkanmanav hesabı ile periscope üzerinden canlı bir şeklilde gerçekleştireceğiz ve böylece kimsenin aklında bir soru işareti kalmayacak. Lütfen twitter üzerinden takipte kalın...

Not: Çekilişi online platform cekilisyap.com üzerinden gerçekleştireceğiz. Herkese bol şans....

Arkadaşlar o logo bizim logomuz. Altı üstü  standart bir göz ekledik logoya karakter gibi görünmesi için. Bizi İllüminatici yaptınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.