Donanım

Toshiba yeni aydınlatma sistemini tanıttı!

LED aydınlatma teknolojisinde üstün performans!


Toshiba E-CORE LED TRACKLIGHT ve E-CORE GIMBAL TRACK 111’i Sunar

LED aydınlatma teknolojisi, üstün enerji verimliliği ve uzun kullanım ömrünün yanı sıra, birçok farklı uygulama imkanı ile de beğeni topluyor. LED alanında uzman Toshiba, sunum ve iş alanında kullanılacak iki yeni aydınlatma sistemini tanıttı: Raylı spot lamba serisinden Toshiba E-Core LED Tracklight ve Gimbal Track LED Spot 111.

1349177098_e-core-tracklight.jpg
Şık iç mekanlar Toshiba E-Core LED Tracklight ile Ön Planda

Raylı spot lamba serisinden zarif tasarımlı Toshiba E-Core LED Tracklight, beyaz ve gümüş renk seçenekleri ve yüksek teknoloji ürünü bileşenleri ile sofistike aydınlatma çözümleri sunuyor. İster kaliteli ürünlerin sunumu, ister sanat eserlerinin sahnelenmesinde; farklı renk tayfları ve yansıma özellikleri ile birçok farklı tasarım olasılığı sağlıyor. Göz alıcı tasarımı ile gölge yapmayan spot lamba, ışık çıkışını maksimize ederken ısı yönetimini de optimize ediyor.

1349177010_gimbal-track.jpg

Gimbal çerçeveli ve çok yetenekli: Toshiba LED Spot  Gimbal Track111

Toshiba Gimbal Track LED Spot 111, siyah, beyaz  ve gümüş gövde rengi seçeneklerine sahiptir. Işık kaynağı Toshiba E-Core AR111 LED lamba ile kolaylıkla değiştirilebilir. Ray sistemi ve farklı tipte lambaların takılabilmesi sayesinde sunum ve iş alanında çok çeşitli uygulama imkanı sunuyor. LED spot sistemi gövdesinin klasik yapısı sayesinde, mağaza düzenlemelerine mükemmel uyum sağlar. Bu çok yönlü spot lamba, LED teknolojisinin sağladığı tüm teknik avantajlar ile beğeni topluyor. 15 Watt modelindeki Toshiba E-Core AR111 lambaları ile kombine edildiğinde, bilinen aydınlatma çözümlerine kıyasla yüzde 75’e kadar enerji tasarrufu sağlar. 40.000 saate kadar kullanım ömrü olan lambalar, kaliteli tasarım ve üstün enerji verimliliği ile uzun vadeli ve gözle görünür karlılık sunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.