Donanım

TP-Link'in yeni Pilli Router'ı göz dolduruyor! (3G)

TP-Link'in taşınabilir, pilli router'ı, 3G bağlantınızı paylaştırıyor ve daha fazlasını da yapıyor!

TP-Link'in yeni Pilli Router'ı göz dolduruyor! (3G)

TP-LINK; 3G USB modem ile birden fazla cihazın faydalanabileceği kablosuz internet bağlantı noktası (WiFi) sağlayan, kablolu bağlantıyı kablosuza çeviren, güç kaynağı bulunmayan yerde şarj edilebilir batarya ile çalışan, böylece kullanıcıya çok geniş bir hareket alanı sağlayan,TL-MR 3040 3G Kablosuz N Cep Router'ı geliştirdi. Küçük ve şık tasarımı ile cihaz; ihtiyaç duyulan her yerde, WiFi uyumlu tüm cihazların aynı anda bağlanabileceği bir kablosuz veya tek bir cihaza hizmet verecek kablolu erişim noktası oluşturarak, kullanıcılara çeşitli internet bağlantı tiplerini kullandırmak için gelişmiş çözümler sunuyor.

Sürekli hareket halinde olan kullanıcıların ihtiyacına tam anlamıyla uygun, avuç içine sığan, cepte, çantada taşınması ve kurulumu çok kolay olan router, 3G veya WAN bağlantılarını kablosuz üzerinden paylaştırmanızı sağlayan özellikler sunuyor.

1338147495_20120523144535.jpg

• TL-MR3040'ın 3G Router, Seyahat Router'ı (AP), WISP Kullanıcı Router ve Kablosuz Router olmak üzere 4 farklı çalışma modu seçeneği bulunuyor. Bunlardan 3G Router seçeneği: 3G USB modeminizi bağladığınız USB portundaki internetinizin kablosuz aracılığıyla paylaşımını; AP modu: Seyahat edilen noktalarda veya otel odalarında bulunan WAN kablosundan yapılan kablolu bağlantıyı kablosuza çevirmeyi ve paylaşımını, WISP Kullanıcı Modu: Kablosuz Internet Servis Sağlayıcı hizmeti veren istasyonlara abone olarak bağlanmayı, Kablosuz Router modu ise, bir adsl modemden alınan internet bağlantısını kablosuza çevirmeyi sağlıyor. Bu modlar arasında geçiş yapılabilmesi ve diğer modların devre dışı bırakılabilmesi kullanıcıya çok zengin bir kullanım alanı yaratıyor. Cihaz batarya ile çalıştırılabildiği gibi Laptop veya güç adaptöründen enerji aktarımı da sağlayabiliyor.

1338147578_20100803115015.jpgTL-MR3040'ın WiFi bağlantısında sağladığı 802.11n destekli 150Mbps hız ile kesintisiz video seyretmek, yüksek boyutlu dosya indirmek, online oyun oynamak mümkün. Kablosuz Ağ bağlantısının güvenliği ise WEP, WPA-PSK\WPA2-PSK şifrelemeleri ile sağlanıyor.

TL-MR3040'ın bazı özellikleri şöyle:

• UMTS, HSPA, EVDO standartlarında 3G modemler ile yüksek uyumluluk
• Kablosuz paylaşımda 150Mbps'a kadar çıkan veri hızı ile video akışlarını seyretme, online oyun oynama olanağı
• 2000 mAh dahili şarj edilebilir batarya ile 4-5 saat kesintisiz çalışma
• Laptop veya güç adaptöründen enerji aktarımını sağlayan mini USB port
• 3G Router, WISP Kullanıcı Routerı ve Seyahat Routerı (AP), Kablosuz Router modu olmak üzere ihtiyaca göre değiştirilebilen 4 farklı kullanım modu.
• WEP, WPA-PSK\WPA2-PSK şifrelemeleri ile yüksek güvenlik.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.