Donanım

Ucuz iPhone'un elması göründü, iPhone Lite kesinleşti mi?

Yeni iPhone akıllarda bir çok soru işareti bıraktı!


Geçtiğimiz günlerde sizler için haberini verdiğimiz yeni plastik yapıdaki iPhone Lite için görseller sızdırılmaya devam ediyor. Bugün sızdırılan bir başka fotoğrafta yeni iPhone Lite'ın resmi logolu hali görüntülenmiş durumda. Yeni iPhone Lite üzerinde bulunan FCC damgası akıllara iPhone 5'in daha önceden sızdırılışını getirdi.

Apple'ın nasıl bir yol izleyeceği gün geçtikçe daha da netleşiyor. Özellikle 2 yeni model duyuracağı beklenen Apple, Lite modeliyle orta segmentte bir telefon üretirken, yeni 5S modeliyle yola kaldığı yerden devam etmeyi planlıyor. Lite olarak çıkması beklenen yeni plastik modelin, adının iPhone 5C olması bekleniyor.

1375084049_iphone-5c1375081736.jpg

Bugün düşen bu görselde dikkatimizi çeken husus FCC oldu. Firmanın bütün onayları alan telefonlarında bulunan logo akıllara iPhone 5C'nin kesinleştiği düşüncesini getirdi. iPhone Color olarak da adlandırılması beklenen yeni akıllının, bir çok renk seçeneğiyle pazara sunulması bekleniyor.

Yorumlar
makbül-€
Bu gakko kim biri açıklarsa çok makbüle geçer
Cevapla
Misafir
gakko plastik iphone u cok seviyor onu eritip emmek istiyor.. rumuz:g@kko
Cevapla
Misafir
valla sitenin tadı tuzu şu Gakko ama bazen gereksiz yorumları da yok deil OhMyGoods
Cevapla
Misafir
gakko senin çakman çıkmış s@mi diye
Cevapla
Misafir
Gakko beğenmedi valla Rumuz : G@kko
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.