Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar buraya! İşte QCY T13 incelemesi!

Artık kablolu kulaklıkla miadını doldurdu. Nitekim hem kaliteli, hem de ucuz bir kablosuz kulaklık arıyorsanız sizleri QCY T13 ile tanıştıralım!

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar buraya! İşte QCY T13 incelemesi!

Bir süredir Türkiye’de de kurumsal olarak faaliyetlerini sürdüren QCY, kablosuz kulaklık sektöründeki önemli isimlerden biri. Dünyada en çok kablosuz kulaklık satan 5 isimden biri olan QCY özellikle uygun fiyatlı ürünleri ile ön plana çıkıyor. Nitekim bu ürünlerden birisi de kısa süre önce satışa sunulan QCY T13.

QCY T13, son derece modern bir tasarım çizgisine sahip. Gerek kulaklık kutusu, gerekse de kulaklıklar tasarımsal anlamda beklentileri karşılayan bir yapıda karşımıza çıkıyor. Kulaklık kutusu, alışılmışın aksine boyuna açılan bir yapıya sahip. Bu da kulaklıkları, kutusundan çok daha rahat bir şekilde almanızı ve yerleştirmenizi sağlıyor.

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar buraya! İşte QCY T13 incelemesi! - Resim : 1

Uygun fiyata eşsiz özellikler

QCY T13, silikon kulak uçları ile fark yaratan bir ürün. Kulaklığın yapısı ve silikon uçların esnekliği sayesinde QCY T13, kulağınıza tam olarak oturuyor. Böylece herhangi bir hareket esnasında düşmelerin de önüne geçilmiş oluyor. Özellikle spor esnasında bu kulaklığı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz ki bu da önemli bir artı diyebiliriz.

T13’te karşılaştığımız ilgin bir diğer özellik ise uyku modu. Bu mod uygulama üzerinden aktif edilebiliyor. Mod aktifken dokunmatik kontroller devre dışı kalıyor ve müzik keyfini kesintisiz bir şekilde yaşayabiliyorsunuz.

QCY markasının pek çok kulaklığında olduğu gibi T13’te de (ENC) aramada gürültü engelleme özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde sesiniz karşı tarafa kristal berraklığında ulaşabiliyor. Nitekim bu özellik, çağrılarınızda eşsiz bir deneyim sunuyor. Eğer ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip bir kulaklık istiyorsanız o zaman T13’ün ANC destekli versiyonunu seçebilirsiniz.

Bluetooth 5.1 ile gelen kulaklık, hem Android, hem de iOS cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Yani telefon markanız ne olursa olsun, QCY T13 ile rahat bir şekilde eşleştirebilir ve kullanabilirsiniz.  

Uzun soluklu pil süresi

Genelde söz konusu kablosuz kulaklıklar olduğunda en önemli kriterlerden birisi de pil süresi oluyor. Burada QCY T13 beklentileri karşılayacak süreler sunuyor. Bu kulaklıklarla 8 saat boyunca aralıksız olarak müzik dinleyebiliyorsunuz. 5 saat konuşma süresinin sunulduğu T13 modelinin bekleme süresi ise 40 saat.

Kulaklıkları kutusuna yerleştirdiğinde hızlı bir şekilde şarj oluyor. Eğer kutunun da hiç şarjı yoksa, 120 dakika içerisinde hem kulaklık kutusunu, hem de kulaklıkları tam bir şekilde şarj edebiliyorsunuz.

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar buraya! İşte QCY T13 incelemesi! - Resim : 2

Tatmin edici teknik özellikler

Az önce de belirttiğimiz üzere QCY T13, Bluetooth 5.1 desteği ile geliyor. Bu sayede telefonunuz nerede olursa olsun, 10 metre içerisinde kesintisiz bir müzik ya da arama deneyimi sunabiliyor.

Kulaklıkta 7.2 mm çapında sürücüler bulunuyor. Bu sürücüler kullanıcılara eşsiz bir ses deneyimi de sunuyorlar. Suya karşı dayanıklı bir yapıda üretilen kulaklıkların ağırlığı ise yalnızca 4.4 gram.

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar buraya! İşte QCY T13 incelemesi! - Resim : 3

29 mm uzunluk ve 24 mm genişliğe sahip olan kulaklıkların oldukça hafif ve şık bir tasarıma sahip olduğu söylenebilir. Kutu şarjı ile birlikte toplam 40 saatlik bir k ullanım süresi sunan QCY T13, en büyük farkı fiyatı ile yaratıyor.

Hali hazırda ülkemizde 300 – 350 TL arasında fiyatlara satılan bu kulaklığı fiyat performans açısından rakiplerinden ayırabiliriz. Eğer uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorsanız QCY T13’e de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz bu kulaklıkları hepsiburada ya da trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.