Donanım

Verbatim LED ışık grubunu genişletiyor

Verbatim, aydınlatma armatürlerine yönelik LED ışık grubunu genişletiyor.

Verbatim LED ışık grubunu genişletiyor

1362937497_01.jpgVerbatim, tedarik ettiği yüksek kaliteli ve sağlam LED lambaları tamamlamak amacıyla ilk defa armatür satıyor. Verbatim'in PAR16 GU10 lambalarına kusursuz uyum sağlayan şık armatürler, konutlarla ofislerde kullanışlı ve ekonomik aydınlatmaya geçilmesini sağlayan ideal ürünler.

Avrupa'nın tamamında B2B ve satış kanallarıyla satılan her armatür paketinde beyaz renkte veya fırçalanmış alüminyum renginde sabit bir bilezik, bir tutturma pimi, bir GU10 soketi ve elektrik bağlantı kutusu bulunuyor.

1362937736_02.jpgArmatürler iki farklı IP koruma sınıfında kullanıma sunuldu. IP23 sınıfındaki versiyon mutfaklar, oturma odaları ve yatak odaları dahil olmak üzere genel amaçlı aydınlatmaya yönelik kullanıma uygun olup, IP44 versiyonu su sıçramasına karşı daha iyi koruma sağladığından banyolarda ve diğer ıslak odalarda aydınlatma için ideal.

Verbatim'in güçlü ve sağlam LED gömme (downlight) armatürleri, tavanlardaki mevcut gömme armatürlerin yerleştirildiği standart ölçülerde kesilmiş deliklere kolaylıkla takılabildiğinden, genellikle herhangi bir alet gerektirmeden kolaylıkla monte edilebiliyor. Bu yeni ürünler ayarlanabilir tipte ve kolay bir çevir-kilitle bağlantı sistemine sahip.

Verbatim LED lamba portföyünü genişletiyor

Mevcut LED lamba serisinin devamlı başarısından faydalanan Verbatim, geniş tipte aydınlatma uygulamalarının tamamında artan talebi karşılamak amacıyla yeni bir ürün dizisini piyasaya sürüyor.

1362938184_04.jpg

Müşteriler, daha geniş kapsamlı aydınlatma spesifikasyonları ile değişmeyen ve devamlı olarak kullanılan 2700K-4000K arası renk sıcaklığına sahip mükemmel renk geriverimini memnuniyetle karşılayacaklar. LED lambalar, form faktöründeki iyileştirmeler sayesinde gömülü armatürlere sahip aydınlatma armatürleri için daha uygun.

Örneğin, Verbatim'in ürettiği ve 4 kademeli MacAdam elips toleransına sahip yeni MR16 ve PAR16 serileri neredeyse gözle görülemeyen renk sıcaklığı değişimi sunarak gölgesiz ve eşbiçimli ışık dağılımı oluşturmakta olup, 35° ve 55°'lik iyileştirilmiş huzme açılarıyla piyasada bulunuyor. 7W'lık düşük güç değerine sahip MR16 LED lambalar 35W gücündeki halojen lambalara eşdeğerken, PAR16 LED lambalar 50W halojen spot lambaların yerini alıyor. Bu lambalar otellerde, restoranlarda, mağazalarda, müzelerdeki vurgu aydınlatma ve ayrıca evlerde kullanım için ideal.

1362938243_05.jpgVerbatim, perakende satış noktaları ile birlikte diğer ticari mekanlarda kullanılan AR111 LED lamba serisine son şeklini verdi, bu da artık tercih edilebilecek daha fazla çözüm olduğu anlamına geliyor. Seçenekler arasında artık 3900 kandelalık, 850 lümen çıkış değerine ve 4000K (nötr beyaz) renk sıcaklığına sahip 14.5W AR111 lamba da bulunuyor. Alternatif olarak 3000K (sıcak beyaz) renk sıcaklığına, 800 lümen çıkış değerine sahip 3700 kandelalık lambayı da seçebilirsiniz. 25°'lik huzme açısıyla bu lamba, ürünleri diğer lambalara göre daha dar bir huzme açısıyla aydınlatacaktır. Daha geniş açılı huzme gerektiren üstten aydınlatma uygulamalarında Verbatim, 35° huzme açısına ve sırasıyla 720, 750 ve 880 lümen çıkış gücüne sahip üç farklı ilave AR111 LED lamba sunuyor. Ek kolaylık sağlaması amacıyla, bu lamba seti beyaz ve gümüş renklerde, birbirleriyle değiştirilebilir dış bileziklere sahip, bu da müşterilerin lambalar ile armatürler arasında daha kolay renk koordinasyonu sağlamalarına olanak veriyor.

1362938285_06.jpg

Konutlarda genel iç aydınlatmaya yönelik olarak, sırasıyla 40W ve 60W gücündeki geleneksel ampullerin yerini alan 7.5W ve 10.5W gücünde, yeni ve ışık seviyesi ayarlanabilen Classic A E27 ve B22 lambalar mevcut. Verbatim ayrıca bahçede, konut çevresinde veya su geçirmez LED lambanın gerekli olduğu her yerde kullanıma uygun, IP65 koruma sınıfında 7.5W'lik Classic A E27 ürününü piyasaya sürdü.

1362938342_07.png

Bu seriye eklenen diğer bir dikkat çekici ürün de Verbatim'in 250 lümen çıkış gücüne ve 250° geniş huzme açısına sahip 4W'lık LED mumu. 2700K sıcaklık değerindeki mumlar hoş bir parlaklık yayar ve konut veya restoranlarda ve otellerde genel aydınlatma için mükemmel enerji verimliliğine sahip aydınlatma çözümleridir.

Aydınlatma sektöründe elli yılı aşkın uzmanlığa sahip Mitsubishi Chemicals Corporation'ın tecrübesiyle desteklenmiş Verbatim'in LED ürün portföyüne sınıfının en yüksek performansını, uyumluluk ve kalite sunma konusunda her zaman güvenilebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.