Donanım

WD Sabit Sürücü Çözümlerini 8TB'a Çıkartıyor

WD Sabit Sürücülerini ve Depolama Çözümlerini 8TB'a Çıkarıyor

WD Sabit Sürücü Çözümlerini 8TB'a Çıkartıyor

Depolama çözümleri üreticilerinden Western Digital (NASDAQ: WDC), NAS, güvenlik videosu ve harici masaüstü uygulamalar için 8TB sürücülü,performans depolama çözümlerini duyurdu. 

1456840358_wd-mycloud.jpg

 

My Cloud (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra), My Book harici sürücüleri (My Book, My Book for Mac, My Book Duo ve My Book Pro), WD Red, WD Red Pro ve WD Purple sabit sürücülerinin tümü yeni yüksek kapasite özelliklerine göre tasarlanıp, 2016 yılının ilk yarısında gösterime sunulacak. Her bir depolama çözümü, belli bir amaca yönelik mühendislik çalışması ve HelioSeal helyum teknolojisi sunarak, yeni 8TB sürücüler ile, kendi modeline özgü uygulamalarda en yüksek ve etkin performansı göstereceği ifade ediliyor.

WD Markalı Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Belma Oğur, “Temel ilkemiz; yüksek performans, yüksek kapasite ve yüksek kaliteyi tüm çözümlerimize entegre etmektir. İster küçük işletmeler, kanal ortakları, firmalar veya son kullanıcılar olsun, her tür pazar ve her tür uygulama için bir çözümümüz var. Amacımız, en iyi ve en rekabetçi çözümleri piyasaya sunmaktır” dedi.

 Aynı zamanda, ideal sistem performansı ve kapasitesi sunacak. WD, kullanıcıların ve işletmelerin dijital yaşamlarını genişletmek için doğru kapasite, performans ve güvenilirlik özelliklerine sahip geniş bir portfolyo sunmaya devam ediyor.

 

8TB veya 16TB kapasite artırımı uygulanan WD ürünleri şunlardır:

 

Harici Sabit Sürücüler

·        My Book / My Book for Mac – USB bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan harici sabit sürücü çözümü.

·        My Book Duo / My Book Pro – RAID-0’da ultra hızlı depolama, USB ve/veya Thunderbolt bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan, çift sürücülü, 16TB’a kadar harici sabit sürücü çözümleri.

My Cloud / My Cloud Mirror – Kullanıcıların kendilerine ait bulutlarını oluşturması için tasarlanmış evdeki router’a bağlanan kişisel depolama cihazı.

·        My Cloud EX2 Ultra – My Cloud yaratıcı profesyoneller serisinin bir parçası olarak, My Cloud EX2 Ultra yüksek performanslı, çift yuvalı ağa bağlı depolama sağlar.

Dahili Sabit Sürücüler

·        WD Purple – 7/24 devamlı çalışan, yüksek çözünürlüklü video güvenlik sistemleri için üretilmiştir. Sekiz sabit sürücü ve 32 kameraya kadar kullanım sağlar.

·        WD Red – Kişisel kullanım, ev ve küçük işletmelerde NAS (ağa bağlı depolama) sistemler için üretilmiştir.

·        WD Red Pro – Küçük işletmelerin kurumsal sınıf NAS sistemlerinde, yüksek performans ve güvenilirlik için optimize edilmiştir.

My Book 8TB (WDBFJK0080HBK ve My Book for Mac (WDBYCC0080HBK) için üretici tarafından tavsiye edilen satış fiyatı 299.99$ olarak belirlendi

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.