Donanım

Xiaomi akıllı yastığını piyasaya sürdü!

Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni akıllı yastığını piyasaya sürdü. İşte şirketin yeni yastığı ile ilgili tüm detaylar.

Xiaomi akıllı yastığını piyasaya sürdü!

Xiaomi MIJIA Akıllı Yastık, Çin'de gerçekleştirilen kampanyasıyla piyasaya sürüldü. Yeni Xiaomi akıllı yastığı, piezoelektrik sensörü aracılığıyla kalp atışını, horlamayı, vücut hareketini ve nefes almayı doğru bir şekilde yakalayabilir. MIJIA Akıllı Yastık için kampanya 7 Eylül'de Xiaomi Mall aracılığıyla başladı.

Xiaomi akıllı yastığını piyasaya sürdü!

Xiaomi akıllı yastığını piyasaya sürdü! - Resim : 1

Yeni Xiaomi Akıllı Yastık, bir dizi sağlık ve zindelik izlemesi için bir AI algoritmasını entegre ediyor. Piezoelektrik sensör, yastığın merkezine iyi bir şekilde yerleştirilmiştir ve uykuyu etkilemez. Kullanıcının uyku durumu ve derin uyku süresi hakkında ayrıntılar sağlayabilir ve ayrıca uyku puanları oluşturabilir. Bluetooth bağlantısı kullanılarak Xiaomi ekosistemindeki diğer akıllı cihazlara bağlanabilir. Her zaman sorunsuz bir uyku döngüsünü garanti eden optimal bir şekilde çalışıyor.

Akıllı Yastık, cihaza 60 güne kadar kullanım sağlayan dört adet AAA pil kullanıyor. Hem güvenli hem de güvenilir bir düşük voltajlı DC güç kaynağı sağlıyor. Akıllı yastığın iki boyu var: 10cm ve 12cm. Her iki yönde de kullanılabilir ve uyuması ergonomik olarak rahat. Nasıl uyumak isterseniz isteyin, MIJIA Akıllı Yastık gerekli konforu sunuyor. Yastık kılıfı, 20 yıkama seansından sonra %90'a kadar korunan güçlü antibakteriyel korumaya sahip.  Dış yastık kılıfı hem hassas hem de cilt dostu malzemeden yapılmış. Dış yastık kılıfı da yumuşak ve hafif elastik.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.