Donanım

Xiaomi Buds 4 Pro piyasaya sürüldü! Beklentileri aşacak

Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni cihazlarını tanıttı. Bunlar arasında Xiaomi Buds 4 Pro da dikkat çekiyor. İşte detaylar.

Xiaomi Buds 4 Pro piyasaya sürüldü! Beklentileri aşacak

Xiaomi bugün, en üstte Mix Fold 2 olmak üzere bir dizi ürünün duyurulacağı bir lansman etkinliği düzenledi. Şirket ayrıca yeni nesil amiral gemisi TWS kulaklıklarını da duyurdu. İşte karşınızda Xiaomi Buds 4 Pro.

Xiaomi Buds 4 Pro görünüşe göre yeni cihazlarında, önceki nesle göre daha yuvarlak bir uzay kapsülü tasarımını benimsiyor. Kulaklık kulbu parlak bir tasarıma sahip ve iki renk seçeneği mevcut. Bunlar da altın rengi ve asil siyah olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Buds 4 Pro piyasaya sürüldü! Beklentileri aşacak

Kulaklıklar, manyetik emilim ile şarj kutusuna sabitlenecek şekilde tasarlanmış. Bu nedenle kazara düşme konusunda hasar gibi birproblem olması söz konusu değil. Aynı zamanda, kapak açıldıktan sonra kulaklıkların kılıfından çıkarılması da oldukça kolay.

Xiaomi Buds 4 Pro'nun belki de en göze çarpan özelliği, 48dB gürültü azaltma derinliği ve 4000Hz'e kadar gürültü azaltma genişliği ile uyarlanabilir dinamik gürültü azaltmayı desteklemesi. Ayrıca, ortamı otomatik olarak tanımlayabilen ve gürültü azaltma derinliğini akıllıca ayarlayabilen ve ayrıca konforu sağlamak için en uygun gürültü azaltma modunu seçebilen 3 seviyeli uyarlanabilir otomatik ayarı destekliyor.

Xiaomi Buds 4 Pro

Daha kullanışlı olan şey, kulaklığın altı seviyeli manuel ayarı da desteklemesi. Kullanıcılar kullanım alışkanlıklarına göre gürültü azaltma seviyesi ile kulak basıncını dengeleyebiliyor. Aynı zamanda, kulaklık, farklı senaryoların ihtiyaçlarını karşılamak için standart, ses geliştirme ve çevre geliştirmenin üç kademeli şeffaflık modunu da ayarlayabiliyor.

Benzersiz fiziksel yapısı ve Xiaomi'nin kendi geliştirdiği rüzgar gürültüsü önleme algoritması sayesinde Xiaomi Buds 4 Pro, kullanıcıları spor aktiviteleri, bisiklete binme ve diğer senaryolar sırasında rüzgar gürültüsünden koruyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.