Donanım

Xiaomi Mİ Band 5'ten haber var! Ne zaman tanıtılacak?

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen Xiaomi Mi Band 5'in tanıtım tarihi henüz gün yüzüne çıkmasa da, bu yıl içerisinde geleceği kesinleşti.

Xiaomi Mİ Band 5'ten haber var! Ne zaman tanıtılacak?

Giyilebilir teknoloji sektörüne en çok önem veren şirketlerden birisi olan Xiaomi, yakın zamanda akıllı bileklik serisinin son halkası olan Xiaomi Mi Band 5'i bizlerle buluşturmayı hedefliyor.

Daha öncesinde 3 Nisan gününde tanıtılması düşünülen akıllı bileklik için tarih son anda değiştirilmişti. Bu ertelemenin altında yatan en önemli faktörlerden birisi olarak ise koronavirüs pandemisi gösterildi. Ancak son gelen haberlere göre öyle görünüyor ki bileklik bizi daha fazla bekletmeyecek.

Xiaomi Mİ Band 5'ten haber var! Ne zaman tanıtılacak? - Resim : 1

Xiaomi Mİ Band 5'ten haber var! Ne zaman tanıtılacak?

Giyilebilir teknolojide kullanıcılara hem ucuz hem de kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen Xiaomi, bunun bir örneğini de Mi Band 5 ile göstermiş olacak. Tahminlere göre söz konusu akıllı bilekliğin fiyatı 200-250 TL bandında olacak. Daha öncesinde tanıtım tarihi olarak 3 Nisan işaret edilen bileklik için bu sefer kesin bir tanıtım tarihi verilmiyor. Ancak gelen haberler Xiaomi Mi Band 5'in bu yıl içerisinde kesin olarak tanıtılacağını söylüyor.

Xiaomi Mİ Band 5'ten haber var! Ne zaman tanıtılacak? - Resim : 2

Yapılan bir paylaşıma göre 14 Mayıs'ta bahsi geçen cihazın sertifikasının çıktığı görülüyor. XMSH02HM kodu ile görünen cihazın Mi Band 5 olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun haricinde Mi Band ürünlerinin üretimini gerçekleştiren Huami'nin CEO'su da Xiaomi Mi Band 5'in bu yıl piyasaya çıkacağını ancak şimdilik tarih vermekten kaçındığını ifade ediyor.

Yorumlar
taha
honor akıllı bileklik xiaomi ye uygun mudur yazan Mehmet bey uygundur hiç sorun olmaz
Cevapla
Kemal
Maşallah sizde nerdeyse her hafta yenisini istiyorsunuz
Cevapla
Doğu Ata Aktaş
Acaba Kaç Türk Lirasından Satışa sunulacak? Bilgi alabilir miyim?
Cevapla
PFT
200 250 tl civarında yazıyor
Yakup
Bizi fazla bekletmeyecek diyor haberda ama bu sene içinde diyor😂
Cevapla
Teknolojiokuyan
Honor band 5 aldım cok memnunum dizaynıda çok iyi tavsiye ederim
Cevapla
Mehmet
Honor xaiomi lere uygun müdür?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.