Donanım

Xiaomi Mi Band 6 bomba gibi geliyor! İşte tanıtım tarihi

Xiaomi Mi Band 6 tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. İşte ürün hakkındaki son detaylar!

Xiaomi Mi Band 6 bomba gibi geliyor! İşte tanıtım tarihi

Teknoloji dünyasının en üretken firmalarından birisi olan Xiaomi, Mi Band 5'in üzerinden henüz bir sene dahi geçmeden serinin altıncı modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi firma bilekliğin beşinci neslini (global versiyonunu) Temmuz ayında görücüye çıkarmıştı. Giyilebilir teknolojide hem uygun fiyatlı hem de oldukça kullanışlı olan ürüne talep fazla olunca, Xiaomi de daha fazla beklemek istememiş gibi gözüküyor. Xiaomi Mi Band 6 tanıtım tarihini, yapılan bir resmi açıklama ile beraber kesinlik kazanmış oldu.

Xiaomi Mi Band 6 bomba gibi geliyor! İşte tanıtım tarihi

Çin merkezli teknoloji devinin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre, Xiaomi Mi Band 6 29 Mart gününde tanıtılacak. Bunun yanı sıra aynı gün gerçekleştirilecek etkinlikte Xiaomi Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra modellerinin de tanıtılmasına neredeyse kesin gözü ile bakılıyor.

Xiaomi Mi Band 6'nın tasarımsal anlamda radikal bir değişime uğramayacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. Bu bilgiyi ise şirketin Ürün Pazarlama Müdürü ve Global Sözcüsü olan Abi Go'nun Twitter paylaşımına dayandırıyor. Abi Go, geçtiğimiz günlerde ürünün tasarımı ve renk seçeneklerini gösteren bir video paylaşmıştı. Bu videodan 6 farklı renk ile gelen bilekliğin şık çizgisinden kaymayacağı da anlaşıldı.

Xiaomi Mi Band 6 özellikleri ise bütünüyle belli değil. Ancak cihazın kandaki oksijen oranını ölçme, Amazon Alexa ile uyumlu sesli destek, dahili GPS gibi yeteneklerle geleceği ifade ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.