Xiaomi sayesinde artık bel ağrısı çeken kalmayacak

Xiaomi tarafından geliştirilen yeni bir cihaz sayesinde artık bel ağırı çekenler bu dertlerinden büyük ölçüde ve kolaylıkla kurtulabilecek.

Xiaomi sayesinde artık bel ağrısı çeken kalmayacak

Xiaomi, bel ağrısı ve yorgunluğa çözüm sunan yeni Mijia Akıllı Bel Masaj Aletini piyasaya sürdü. Bu yenilikçi masaj cihazı, hem bel desteği hem de masaj işlevi sunarken, çift taraflı ısıtma ve Mi Home uygulamasıyla bağlantı gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. 70$ fiyatıyla satışa sunulan bu cihaz, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli seçenekler sunuyor.

Mijia Akıllı Bel Masaj Aleti, kullanıcıların sıcaklık seviyelerini bağımsız olarak ayarlayabileceği çift taraflı ısıtma özelliğiyle donatılmıştır. Bu özellik, masaj yaparken, yaslanırken veya karın bölgesini ısıtmak için ideal bir kullanım sunar. Cihaz, farklı konfor tercihlerine hitap eden üç farklı sıcaklık ayarına sahiptir.

Cihazın en dikkat çekici özelliklerinden biri, bel kaslarının geniş bir alanını kapsayan 20 yerleşik masaj topudur. Bu toplar, parmak basıncı etkisini simüle eden ve hafif ile ağır basınçlar arasında geçiş yapan üç boyutlu bir masaj sağlar. Ritmik masaj fonksiyonu, ağrıyı hafifletir, sertliği giderir ve yorgunluğu azaltır. Ayrıca, ileri ve geri hız masajları ile manuel masaj tekniklerini simüle eden farklı hız seçenekleri sunar.

Xiaomi sayesinde artık bel ağrısı çeken kalmayacak

Mijia Akıllı Bel Masaj Aleti, konforu artırmak için hafızalı köpük kullanılarak tasarlanmış. Bu köpük, masaj sırasında sağlam destek sağlar ve kavisli bel destek yüzeyi, masaj fonksiyonu aktif olmasa bile rahat bir kullanım sunuyor.

Xiaomi sayesinde artık bel ağrısı çeken kalmayacak - Resim : 1

Akıllı özellikler açısından cihaz, NFC ile hızlı eşleşme sağlayarak Mi Home uygulamasına bağlanıyor. Kullanıcılar, rahatlama, nazik, dekompresyon, bel desteği ısıtma, şekerleme ve canlılık gibi 10 önceden ayarlanmış moddan birini seçebilirler. Ayrıca, kullanıcıların kendi geliştirdiği üç modu ekleyebilmeleri ve bu modları çevrimdışı kullanabilmeleri mümkün.

Mijia Akıllı Bel Masaj Aletinin teknik özellikleri de oldukça etkileyici. Ürün model numarası MJYBAMY01YMYY olan cihaz, 5V=2A değerinde bir giriş gücüne sahip olup, 2400mAh batarya kapasitesine sahip ve tamamen şarj olması yaklaşık 3.5 saat sürüyor. Cihazın boyutları 345×281×122mm olup, ağırlığı yaklaşık 1.45kg.