Xiaomi şimdi de masa lambası satıyor, uygun fiyata yok satar

Yenilenen tasarımıyla daha büyük bir lamba başlığına sahip olan Xiaomi Mijia Masa Lambası 2, kullanıcılarına daha iyi bir aydınlatma deneyimi vaat ediyor.

Xiaomi şimdi de masa lambası satıyor, uygun fiyata yok satar

Xiaomi'nin popüler masa lambası serisinin yeni üyesi Mijia Desk Lamp 2, kullanıcıların karşısına çıktı. Büyütülmüş 60cm'lik lamba başlığı ve ileriye doğru projeksiyon tasarımı ile dikkat çeken bu yeni model, ışığı daha geniş bir alana yayarak göz yorgunluğunu azaltmayı hedefliyor. Çin'de yakında satışa sunulacak olan lambanın fiyatı 179 Yuan (yaklaşık 25$) olarak belirlendi.

Mijia Desk Lamp 2, özellikle kullanıcıların göz sağlığını ön planda tutuyor. "CQC Okuma ve Yazma Masa Lambası AA-seviye Işık Sertifikası" ile "CQC Öğrenme Lambası AAAA-seviye Sertifikası" gibi önemli belgelere sahip olan bu lamba, okuma ve yazma görevleri için gerekli aydınlık seviyelerinin yanı sıra uzun öğrenme periyotları için de standartları karşılıyor.

Işığın merkezi alanında (500mm x 300mm) 756 lux ile minimum aydınlık sağlayan lamba, ulusal standart olan 500 lux'un %51 üzerinde bir performans sergiliyor. Ayrıca bu alandaki ışık düzgünlüğü 1.96 değeriyle, ulusal standartın altında ve %34 daha iyi bir sonuç gösteriyor. Benzer iyileştirmeler, genel alanda (700mm x 500mm) da gözlemleniyor; burada minimum 364 lux aydınlık ve 4.06 ışık düzgünlüğü ile yine standartların üzerinde bir performans sunuluyor.

Xiaomi şimdi de masa lambası satıyor, uygun fiyata yok satar

Mijia Desk Lamp 2, parlaklığıyla olduğu kadar kullanıcı konforuyla da ön plana çıkıyor. TÜV SÜD Optimal Işık Sertifikası sayesinde titreme yapmayan ve mavi ışık tehlikesini azaltan bu lamba, uzun çalışma seanslarında bile gözleri rahatsız etmiyor. Yüksek Renk Geri Verim Indeksi (Ra) 97 ve R9 değeri 90 olan lamba, doğal ışığa yakın bir aydınlatma sağlayarak renkleri doğru bir şekilde yansıtıyor.

112 yüksek kaliteli lamba boncuğu kullanılarak geliştirilen ileri projeksiyon tasarımı, geleneksel masa lambalarının aksine, ışığı aşağıya değil ileriye doğru yayar. Bu sayede daha konforlu bir aydınlatma ortamı sunuluyor.