Yeni Galaxy S 3 görseli sızdırıldı!

Galaxy S 3 olduğu iddia edilen bu telefon gerçekten Samsung'un yeni amiral gemisi mi?

Yeni Galaxy S 3 görseli sızdırıldı!

Bitmek bilmeyen, uzun süreli Galaxy S 3 sevdası devam ediyor. İnternet ortamında Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S 3 olduğu iddia edilen bir çok telefon geldi fakat hiçbirisi ne Samsung'un açıklamalarıyla örtüşüyor, ne de diğer görsellerle ve prototip örnekleriyle..

İşte o prototip telefonlardan birisi de geçtiğimiz günlerde KnowYourMOBILE sitesinin paylaştığı görsellerdeki cihazlardan birisi. Adeta yılan hikayesine dönen yeni Galaxy S 3 hikayelerinden tek kurtulmanın yolu 3 Mayıs'ta Londrada Samsung tarafından yapılacak lansmanla tanıtılacak olması.

1335782726_samsung-galaxy-s31335773887.jpg

İşte yeni lansmanla birlikte tüm iddialar ve teoriler nasıl çürüyecek? Kimlerin iddiası tutacak hep birlikte göreceğiz... Bugün sözünü ettiğimiz yeni görseli internete düşen telefonda ise  4.85 inçlik bir ekran karşmıza çıkıyor. Samsung'un yeni amiral gemisi olduğu iddia edilen bu akıllı telefon Galaxy Nexus'tan biraz büyük, tam net olarak belli olmayan, bulanık bir home tuşunun da yer aldığını görmek mümkün..

*Galaxy S 3'e ait iddialar arasında doğruluğu kesin olan bir tek özellik var o da işlemcisi, 4 çekirdekli bir işlemciye sahip olduğunu ve ayrıntılarını sizinle daha önceki haberlerimizde paylaştık.