Donanım

Yeni MacBook İçin USB Type-C Adaptörü Satışa Çıktı

Apple, yeni MacBook modeli ile birlikte USB Type-C girişini benimsedi ve hatta o kadar benimsedi ki cihazın üzerinde başka bir girişe dahi yer vermedi


Apple, yeni MacBook modeli ile birlikte USB Type-C girişini benimsedi ve hatta o kadar benimsedi ki cihazın üzerinde başka bir girişe dahi yer vermedi. Bu durumda kullanıcılar uyumlu dönüştürücüler satın alma yoluna gitmek durumunda kaldı. Haliyle 3. parti aksesuar üreticileri için de yeni bir ürün gamı oluştu. Akıllı telefon ve bilgisayarlar için aksesuar üreten firmalardan biri olan Satechi, yeni MacBook için USB Type-C Dock birimini satışa sundu.

1448285749_usbtypecdock.png

Yeni MacBook İçin USB Type-C Adaptörü Satışa Çıktı

35$ fiyat etiketiyle satışa sunulan USB Type-C adaptörü 12 inç'lik yeni MacBook'un giriş çıkış birimi konusundaki en büyük sıkıntısını tek başına gideriyor. Üzerinde 3 adet USB girişi yer alan dock biriminde, SD ve MicroSD kart girişi de yer alıyor. Yeni MacBook'un bütün renk seçeneklerine uygun olarak üretilen aksesuar tasarım olarak da MacBook ile uyumlu görünüyor.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.