Donanım

Yeni Nokia Luna Bluetooth'ları duyuruldu!

Nokia'nın renkli Bluetooth'ları Lumia'lar için geliyor!


Çarşamba günü Nokia iki Windows Phone 8 telefonunun tanıtımını yapmıştı. Rengarenk canlı tasarımlarıyla dikkat çeken Lumia'lar için Nokia bir de Wireless ile şarj edilebilen bir sistem tasarladı. Yeni tasarıma uyan Bluetooth Nokia Luna'lar da tanıtıldı.

Nokia Luna'nın diğer Bluetooth'lardan farkı Wireless pad ile aynı ortama konulduğunda uzaktan şarj edilebilme özelliği. Ayrıca Nokia bu yıl canlı renklerle de kullanıcılarının dikkatlerini üzerine toplamayı amaçlıyor. Siyah, mavi, beyaz, kırmızı ve sarı renk seçenekleriyle geliyor. Cihazlar 8 saat konuşma süresi sağlayabilen bataryaya sahip ve 35 saat açık kalabiliyor.

1347018525_5.jpg


Henüz fiyat ve yayınlanma tarihi konusunda açıklama yapılmıyor. Özellikle yeni duyurulan Nokia Lumia 920 ve Lumia 820 için gelecek bu cihazın telefonlarla birlikte yayınlanacağı tahmin ediliyor. Tabi eğer Wireless şarj özelliğini kullanmak istemezseniz Nokia Lumia'larla gelecek adaptör ile telefonunuzu eski yöntemlerle şarj edebileceksiniz.

1347018577_1200-nokia-luna-bluetooth-headset-with-wireless-charging-with-nokia-lumia-920.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.