Donanım

Yeni trend Moshi Moshi Retro ahize

Yüksek kalitede hoparlör ve mikrofon kullanılarak üretilen MM01, uygun kablo ile birlikte kullanıldığında tüm cep telefonlarına ve USB adaptör ile kullanıldığında da tüm bilgisayarlarla Skype, GoogleTalk gibi programlar için kullanılabiliyor.


Ünlü tasarımcı David Turpin tarafından tasarlanan MoshiMoshi Retro Telefon Ahizesi, klasik tarzla çağdaş tasarımı  kaynaştırıp kullanıcılara hoş bir nostalji yaşatıyor. Yüksek kalitede hoparlör ve mikrofon kullanılarak üretilen MM01 uygun kablo ile birlikte kullanıldığında tüm cep telefonlarına ve USB adaptör ile kullanıldığında da tüm bilgisayarlarla Skype, GoogleTalk gibi programlar için kullanılabiliyor. iPhone ile uyumlu olarak 3.5 mm jak girişine sahip.

1324253163_orta1.jpg

MoshiMoshi'nin Genel özellikleri

  • 3.5 mm jak özeliğiyle  iPhone, iPad, Mac gibi akıllı telefonlarla uyumlu.
  • USB adaptör ile kullandığınızda bilgisayarınıza bağlayarak Skype, GoogleTalk, MSN gibi sesli konuşma uygulamalarıyla kullanılabilirlik.
  • Uygun adaptörler aracılığı ile tüm cep telefonlarıyla uyumlu hale getire bilirsiniz.
Telefonunuz 3.5mm Jaka sahip değilse
Eğer telefonunuzunda 3.5mm jak'ı  bulunmuyorsa  Native Union  Adaptör Kitlerini kullanabilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz adaptörler sayesinde  Native Union 02'yi  istediğiniz telefona bağlaya bilirsiniz.
1324253250_orta2.jpg
  • Ayrıca satılan telefon adaptörleri
    - Nokia telefonlar için Kit A
    - Samsung ve Sony Ericsson telefonlar için Kit B
    - LG, Motorola ve HTC telefonlar için Kit C
PC'ler için
Çoğu PC 3.5mm jak girişine sahiptir fakat girişler mikrofon girişi  ve hoparlör çıkışı olmak üzere iki tanedir. PC?lerde bir çok akıllı telefonun yanı sıra iPhone, iPad ve Mac'lerdeki gibi tek bir girişte hem mikrofon hem de hoparlör bir arada bulunmaz. Bu sebebten dolayı 02 Curve Bilgisayar ve Mobil Telefon Ahizeleri bir PC'ye direkt olarak bağlanamaz. Bağlanamazlık durumunu Native Union USB Adaptör ile gidere biliriz. Curve ahizenizi USB Adaptörün arkasındaki 3.5mm jaka takar ve adaptörü PC'ye taktığınız zaman otomatik olarak hem mikrofon hem de hoparlörü bağlanacaktır. Bu sayede 02 Curve setiniz tüm PC'lere sorunsuz bir şekilde adapte olcaktır.Ayrıca USB Adaptör herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmez. Bilgisayar için USB Adaptör ve Splitter Kablo ayrıca satılır.Adaptör olarak Native Union USB,Splitter kablo olarak Native Union Splitter olarak temin edinilir.

1324253314_orta3.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.