Donanım

Zenec’le alternatif yollar keşfedin!

Trafik stresi Zenec ile keyifli hale geliyor.


Dünyanın en gelişmiş navigasyonlu multimedya sistemi İsviçreli Zenec’in yeni ürünü ZE-NC2011D‘nin  üstün teknolojik özellikleri, kullanım kolaylığı, gelişmiş trafik haritası ve alternatif yol hesaplamalarıyla trafikte araç sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor.

Bir navigasyon cihazından çok daha fazlasını sunan Zenec, multimedya teknolojisiyle trafik stresini keyfe dönüştürüyor. Zenec; kafa karıştırmayan yapısı, güneş ışığından etkilenmeyen özel HD ekranı, gelişmiş navigasyon sistemi ile dünyanın en gelişmiş otomobil multimedya ve navigasyon sistemlerinden biri.

Trafik sorunun yaşandığı şu günlerde Zenec ZE-NC2011D; TMC (Trafik Mesaj Kanalı) alıcısı ile büyükşehirlerde gidilen yol üzerindeki trafik yoğunluğunu gerçek zamanlı algılayıp sürücüye alternatif rotalar sunuyor. Trafik yoğunluğu ile ilgili kısa sürede bilgilendirme yapıp; gidilmek istenen güzergâhı ve süresini, hesapladığı alternatifli rotalarla kısaltmaya çalışıyor.

Trafiği güvenli ve eğlenceli hale getiriyor

Araç içi multimedya sistemleri konusunda uzman olan Zenec, trafiği eğlenceli bir o kadar da güvenli hale getiriyor. Dünyanın en iyi araç kiti uzmanı Parrot bluetoothla donatılmış Zenec ile araç içerisinde cep telefonunu kullanmadan telefon görüşmeleri gerçekleşiyor. Bu sayede seyir halinde cep telefonu kullanımında doğan trafik kaza riskleri de ortadan kaldırılmış oluyor.

Sunduğu seyir güvenliğinin yanı sıra USB bağlantısını kullanarak iPhone ve iPod ile bağlantıya geçebilen Zenec ile kullanıcı kendi seçtiği albüm kapaklarını ekranda görüp istenilen şarkı rahatlıkla dinleyebiliyor.

Güçlü çift radyo alıcısı, otomobil kullanırken en sık rastlanan parazit ve istenmeyen gürültüleri temizliyor. Radyo yolun en zor koşullarında bile ses kesilmeden, parazitlenmeden çalışıyor.

Zenec’deki çok işlevli yol bilgisayar ekranı, tüm bu eğlence seçeneklerini kolayca takip edilmesine imkan tanıyarak, trafikte can sıkıntısını azaltıyor. Aynı zamanda SD kartınızdaki müzik ve videolarla birlikte mobil cihazlarınızdaki müzikleri de kablosuz Bluetooth özelliği ile ZENEC'e aktarıp yönetebiliyorsunuz.

Güneş ışığı ekranı etkilemiyor

Türkçe ile birlikte 28 farklı dilde mönü seçeneği sunan Zenec, otomobillere sonradan eklenmesine rağmen, çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Yetkili servislerde kısa sürede herhangi bir delme ve ekleme işlemine gerek kalmadan kolay bir şekilde otomobilin ön konsoluna yerleştirilen Zenec, “Optical Bonding” teknolojisiyle güneş ışığında maruz kalınan yansımayı da engelliyor. Zenec’in bu özel ekranı, yazın özellikle de uzun yolculuklarda sürücülere büyük bir kolaylık ve konfor sağlıyor.

Zenec aracınız ile konuşuyor

Her araca özel CAN-BUS modülü aracılığı ile çok fonksiyonlu direksiyon kumandasından, çok işlevli yol bilgisayarı ekranına, optik park mesafe sistemine ve klima durum ekranına kadar araç içi sistemler ile kolayca bağlantı kurabilen Zenec, aracınızın tüm yönetimini, kolay okunabilen menüleri ile geliştirilmiş dokunmatik ekrandan yapabilmenizi sağlıyor.

Zenec ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
kadir passat cc
ne alakası var ben 2 yıldır kullanıyorum bu kadar aptal bir sistem görmedim...bir çok yolu görmüyor...kısa ekonomik seçenekleri hiç doğru değil.bir çok adres aramada çıkmıyor...
Cevapla
Misafir
Guzelmis
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.