Acer akıllı cihazlarla evinizi dönüştürüyor

Acer, yeni Acerpure markası ile hava temizleyiciler, robotik süpürgeler ve daha fazlasını piyasaya sundu.

Acer akıllı cihazlarla evinizi dönüştürüyor

Acer, 16 Mayıs Perşembe günü Hindistan'ın Bengaluru kentinde düzenlediği bir etkinlikte alt markası Acerpure'u tanıttı. Birçok Asya ve Avrupa ülkesinde mevcut olan bu yaşam tarzı markası, Hindistan pazarına hava temizleyiciler, vantilatörler, kablosuz elektrikli süpürgeler, robotik elektrikli süpürgeler ve su arıtıcıları gibi çeşitli yeni ürünlerle giriş yaptı. Yeni piyasaya sürülen Acerpure Hava Temizleyiciler, LCD panellerle donatılmışken, robotik elektrikli süpürgeler 5.000pA emiş gücü ve 65dB gürültü seviyesi sunuyor.

Acerpure Hava Temizleyiciler, Hindistan'da 9.990 Rs (121 dolar) başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu. Acerpure Cozy Hava Sirkülatör Vantilatörün fiyatı ise 7.490 Rs (90.68 dolar) 'dan başlıyor. Bu ürünler şu anda Acer çevrimiçi mağazası, Acer Exclusive mağazaları ve diğer e-ticaret platformlarından satın alınabilir.

Acer akıllı cihazlarla evinizi dönüştürüyor - Resim : 1

Acer akıllı cihazlarla evinizi dönüştürüyor

Acerpure Smart TV'ler Google TV ve 4K ekran seçenekleriyle Hindistan'da piyasaya sürüldü. Acerpure hava temizleyicileri, su arıtıcıları ve elektrikli süpürgeler çeşitli özelliklerle donatılmış durumda. Acerpure Hava Temizleyicileri serisi Acerpure Cool C1, Cool C2, Pro P2 ve Pro P3 olmak üzere dört modelden oluşuyor. İlk üç model 2'si 1 arada hava dolaşımı ve temizleyici özelliklerine sahipken, Acerpure Pro P3 bir UVC hava temizleyici olarak öne çıkıyor.

Acerpure'un elektrikli süpürge portföyü Acerpure Clean D1, Clean WD1, Clean R1 ve Clean R2 modellerinden oluşuyor. Acerpure Clean modelleri, BLDC motorlara sahip kablosuz elektrikli süpürgeler olup, çıkarılabilir bir fırça rulosu ve çıkarılabilir bir batarya paketi içeriyor.

Acerpure Clean R1 ve Clean R2 modelleri, ıslak ve kuru temizlik yapabilen otomatik temizlik özellikleri sunuyor. Clean R1, 110 dakika çalışma süresi sağlarken, Clean R2'nin 300 dakika çalışma süresi sunduğu belirtiliyor.