Bak işine Dyson, Xiaomi kablosuz süpürge piyasaya sürüldü

Xiaomi, yeşil ışık hassas toz gösterge teknolojisine sahip olan MIJIA Kablosuz Süpürge 2 Toz Gösterim Sürümü modelini piyasaya sürdü.

Bak işine Dyson, Xiaomi kablosuz süpürge piyasaya sürüldü

Xiaomi, Çin pazarında MIJIA Kablosuz Süpürge 2 Toz Gösterim Sürümü'nü tanıttı. Bu süpürge, MIJIA Kablosuz Süpürge 2'nin geliştirilmiş bir versiyonu olup, 24 kPa emiş gücüne sahip ve tek şarjla bir saat çalışabiliyor.

Yeni MIJIA Kablosuz Süpürge 2 Toz Gösterim Sürümü'nü öne çıkaran özellik, yeşil ışık hassasiyetinde toz gösterim teknolojisi kullanmasıdır. Bu teknoloji, süpürme sırasında zemindeki tozları kolayca görmeyi sağlıyor. Yeşil ışık teknolojisi, kavisli lens LED ışığı kullanarak 30 cm genişliğinde bir arama alanı, 55 derece bilimsel odaklanma ve tozu 16 kat büyütme imkanı sunuyor. Cihaz ayrıca tarak tipi anti-dolaşma özelliğine sahip. Tümleşik bir fırça başlığı bulunuyor ve şarj standı duvara monte edilebiliyor. Ayrıca, kablosuz süpürge ile birlikte opsiyonel bir ıslak mop seti de satın alınabiliyor.

Bak işine Dyson, Xiaomi kablosuz süpürge piyasaya sürüldü - Resim : 1

Bak işine Dyson, Xiaomi kablosuz süpürge piyasaya sürüldü

Xiaomi MIJIA Kablosuz Süpürge 2 Toz Gösterim Sürümü, 100.000 rpm maksimum hız ve 150 AW güce sahip yüksek hızlı fırçasız motoru ile dikkat çekiyor. Bu özellik, 24 kPa maksimum emiş gücü sağlıyor. Ürün, 2.500 mAh batarya ile 60 dakika boyunca düşük sesle (yaklaşık 73 dB) çalışabiliyor. Temizlik cihazı, hava akışını ve filtre elemanının verimliliğini artıran 12 konili bir siklon ayrım sistemi ile donatılmış. Ayrıca, beş katmanlı ince filtrasyon sistemi kullanılarak küçük partiküller hapsediliyor ve arıtma verimliliği yüzde 99,97 seviyesine ulaşıyor.

MIJIA Kablosuz Süpürge 2 Toz Gösterim Sürümü'nün fiyatı ve erişilebilirliği hakkında da bilgiler verildi. Cihaz, JD.com ve diğer perakende mağazaları aracılığıyla 899 yuan (126,47 dolar) karşılığında ön siparişe açıldı. Ürün, 20 Mayıs'ta ön satışa çıkacak ve son ödeme 31 Mayıs'a kadar yapılması gerekiyor. Xiaomi, bu ürünün global piyasada ne zaman satışa sunulacağı hakkında henüz bir bilgi paylaşmadı.