Realme Buds Air6 ve Buds Air6 Pro TWS kulaklıklar tanıtıldı

Realme, kablosuz kulaklık serisine iki yeni üye ekledi: Buds Air6 ve Buds Air6 Pro. Yüksek performanslı bu yeni modeller, gelişmiş ses teknolojileri ve konforlu tasarımıyla müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Realme Buds Air6 ve Buds Air6 Pro TWS kulaklıklar tanıtıldı

Daha önce Realme buds kablosuz kulaklık kullanmadıysanız başlangıç olarak iyi bir tercih olabilir. Eğer kablosuz kulaklıklara çok yüksek miktarda para harcamak istemiyorsanız ve müzik dinlemek sizin için toplu taşımalarda yaptığınız bir etkinlikten ibaretse oklar Realme Buds’ı gösteriyor. Realme'nin yeni kablosuz kulaklıkları Buds Air6 ve Buds Air6 Pro, kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bu yeni modeller, Realme GT Neo6 ile birlikte tanıtıldı.

Buds Air6, 12.4mm sürücüler ve LHDC desteği ile Hi-Res ses akışı sunuyor. Ayrıca aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip olan kulaklıklar, IP55 derecesinde su ve toza karşı direnç gösteriyor. Realme, ANC açıkken tek şarjla 6 saat kullanım süresi sunduğunu, şarj kutusunun ise toplam oynatma süresini 40 saate çıkardığını belirtiyor.

Realme Buds Air6 ve Buds Air6 Pro TWS kulaklıklar tanıtıldı - Resim : 1

Realme Buds Air6 ve Buds Air6 Pro TWS kulaklıklar tanıtıldı

Buds Air6 Pro ise, önceki modeli gibi 11mm woofers ve 6mm tweeters barındıran çift sürücülü bir yapıya sahip. Yüksek bit hızında LDAC kodek desteği sunan Pro model, aynı zamanda ANC ve 3D mekansal ses özelliklerine de sahip. Buds Air6 Pro'nun tek şarjla kullanım süresi 7.5 saat olarak değerlendirilirken, şarj kutusu ile bu süre 40 saate kadar uzatılabiliyor.

Realme Buds Air6, yeşil ve turuncu renk seçenekleriyle ve Buds Air6 Pro ise gümüş ve gri renk seçenekleriyle sunuluyor. Buds Air6'ın fiyatı 269 CNY (yaklaşık 37 dolar), Buds Air6 Pro'nun fiyatı ise 469 CNY (yaklaşık 65 dolar) olarak belirlenmiş. Bu yeni ürünler, hem kaliteli ses deneyimi hem de uzun süreli kullanım imkanıyla dikkat çekiyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kulaklıkların ülkemizdeki fiyatının 2.500 tl ile 3.000 tl arasında olması bekleniyor.