Xiaomi, Mijia Super Clean Wash Pro'yu tanıttı

Xiaomi, 12kg çamaşır kapasitesi, akıllı kurutma ve HyperOS özellikleriyle donatılmış Mijia Super Clean Wash Pro'yu tanıttı. Bu cihaz, ev işlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Xiaomi, Mijia Super Clean Wash Pro'yu tanıttı

Xiaomi, en yeni ön yüklemeli çamaşır makinesi olan Mijia Super Clean Wash Pro Washer Dryer 12kg'yi tanıttı. Bu yeni model, geniş kapasitesi, akıllı kurutma özellikleri ve güçlü akıllı bağlantı yetenekleriyle dikkat çekiyor. Büyük aileler için çok yönlü bir çamaşır çözümü sunan bu ürün, JD.com'da 2299 yuan (322,85 dolar) fiyatla satışa sunuldu.

Mijia çamaşır makinesi, 12kg kapasiteye ve 530mm tambur çapına sahip olup, büyük ailelerin çamaşır ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor. Bu kapasite, bir haftalık çamaşır veya mevsimlik temizlikler için yeterli. Geniş tambur, kıyafetlerin serbestçe hareket etmesini sağlayarak topaklanma ve dolanmayı azaltıyor.

Makine, 1,1 gibi yüksek bir temizlik oranına ulaşıyor ve bu oran, ulusal standart olan 1,03'ü aşıyor. Daha büyük tambur çapı, daha yüksek santrifüj kuvveti sağlayarak kıyafetleri etkili bir şekilde yıkıyor. Bu özellikle büyük eşyaların, örneğin nevresim, perde ve battaniye gibi, temizlenmesi için faydalı.

Çamaşır makinesi, hijyenik bir yıkama için birçok koruma katmanı sunuyor. Buharlı sterilizasyon ve akar giderme özellikleri ile %99,999 sterilizasyon oranı ve %100 akar giderme oranına ulaşıyor. 95°C su kullanarak tamburu temizleyen yüksek sıcaklıklı tambur temizleme fonksiyonu, kapı contası spreyi ile kalıntıları azaltıyor ve nano-antibakteriyel kapı contası ekstra koruma sağlıyor.

Xiaomi, Mijia Super Clean Wash Pro'yu tanıttı - Resim : 1

Xiaomi, Mijia Super Clean Wash Pro'yu tanıttı

Yüksek hassasiyetli sensörlerle donatılan makine, çamaşırlar kuruduğunda durarak aşırı kurutmayı ve kumaşların zarar görmesini engelliyor. Bu özellik, çamaşırların yumuşak, kabarık ve kırışıksız kalmasını sağlıyor. Düşük sıcaklıklı nazik kurutma özelliği, sıcaklığı 55°C ile 60°C arasında hassas bir şekilde kontrol ederek hızlı kurutma sağlıyor ve kıyafetlere zarar vermiyor.

DD (Direct Drive) motoru, düşük gürültü ile düzgün ve sabit bir çalışma sağlıyor. Dört amortisör ve akıllı çip, minimal tambur hareketi ile hassas kumaşları koruyor. 540mm ölçülerindeki ultra ince gövdesi ile balkon, banyo ve mutfak gibi çeşitli alanlara sorunsuz bir şekilde uyum sağlıyor, ev estetiğini artırıyor.

Çamaşır makinesi, Xiaomi HypeOS Connect ile entegre olup, Mi Home App üzerinden uzaktan kullanım imkanı tanıyor. Kullanıcılar çamaşır programlarını ayarlayabilir, kontrol edebilir ve hatta Xiaoai sesli kontrol ile eller serbest kullanım sağlayabilir.

Makine, yün, kaz tüyü ve ipek gibi çeşitli kumaşlar için özel olarak tasarlanmış 26 farklı yıkama programı sunuyor. Hafif kirli kıyafetler için hızlı yıkama programı da mevcut. Akıllı yıkama fonksiyonu, çamaşırların ağırlığını algılayarak su hacmini ve yıkama süresini buna göre ayarlayarak %15 verimlilik artışı sağlıyor.

Cihazın tambur içi aydınlatması, gece daha iyi görüş sağlıyor ve renkli kontrol paneli ile kolay kullanım sunuyor. Yüksek güvenlikli satış sonrası hizmet kapsamında tüm makine için 3 yıl, motor için 10 yıl garanti veriliyor.