Xiaomi sonunda bunu da yaptı, biri onu durdursun

Teknoloji dünyasının her alanında varlığını genişlet Xiaomi artık bu durumu iyiden iyiye geliştirmeye devam ediyor.

Xiaomi sonunda bunu da yaptı, biri onu durdursun

Xiaomi, JD.com gibi e-ticaret platformlarında 449 yuan (yaklaşık 63 dolar) fiyatla yeni 20 inç ön açılımlı bir dizüstü bilgisayar seyahat çantası piyasaya sürdü. Yenilikçi tasarımı sayesinde çanta ayakta dururken açılıp kapanabiliyor, bu da eşyalarınıza hızlı ve kolay erişim sağlıyor. Çok fonksiyonlu ön bölmesi özellikle kullanışlı. Bu bölme, 15.6 inçlik bir dizüstü bilgisayarı barındırabiliyor ve her iki yanında tablet ve bilgisayar gibi dijital cihazlar için özel depolama alanları bulunuyor. Ayrıca sık kullanılan belgeler ve aksesuarlar için üç cepli bir bölüm de mevcut.

Çantanın ıslak eşya depolama alanı ve entegre bir TSA özel kilidi de bulunuyor. Seyahat ihtiyaçlarınız için ana bölme geniş bir alan sunuyor ve eşyaların düşmesini önlemek için çift U şekilli bir fermuar kapatma sistemi bulunuyor. Islak eşya depolama katmanı da düzenli kalmanıza yardımcı oluyor.

Xiaomi sonunda bunu da yaptı, biri onu durdursun - Resim : 1

Xiaomi sonunda bunu da yaptı, biri onu durdursun

Xiaomi Mijia 20 inç ön açılımlı dizüstü bilgisayar çantası, hem şıklığı hem de dayanıklılığı ön planda tutuyor. Ana kabuğu çok katmanlı kompozit Covestro PC malzemesinden yapılmışken, ön kapak darbe direncini artıran güçlendirilmiş EVA malzemeden üretilmiş. Pürüzsüz bir şekilde yuvarlanabilmesi için, çanta daha büyük çaplı evrensel tekerleklerle donatılmış ve iç bileşenleri geliştirilmiş. Ayrıca, entegre TSA gümrük kilidi eşyalarınız için ekstra güvenlik sağlıyor.

Ön açılabilir tasarımın, çantayı yatay hale getirmeden ana bölmeye erişim sağladığı, ön kısmında fermuar veya toka kapatma sistemi ile donatıldığı anlaşılıyor. Çanta, boyutu ve seyahat odaklı tasarımı nedeniyle omuz askısı veya tutamaçlara da sahip olabilir. Mijia serisinde bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?