Xiaomi süper kompakt 45W GaN USB-C şarj kiti çok uygun fiyattan tanıtıldı

Xiaomi, çok uygun fiyata süper kompakt 45W GaN USB-C şarj kitini piyasaya sürdü. Bu uygun fiyatlı şarj cihazı, kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Xiaomi süper kompakt 45W GaN USB-C şarj kiti çok uygun fiyattan tanıtıldı

Xiaomi bugün yeni hızlı şarj cihazını, 45W GaN "Little Pudding" Şarj Seti'ni piyasaya sürüyor. Bu şarj cihazı, kompakt tasarımı, hızlı şarj özellikleri ve geniş uyumluluğuyla akıllı telefon kullanıcıları için cazip bir seçenek olabilir.

Xiaomi 45W GaN Şarj Cihazı, Galyum Nitrit (GaN) hızlı şarj teknolojisini kullanarak, geleneksel şarj cihazlarına kıyasla boyut ve ağırlıkta önemli bir azalma sağlıyor. Yalnızca 29 santimetreküp hacme sahip olan bu cihaz, Xiaomi’nin 33W şarj cihazından %59 daha küçük. Bu kompakt tasarım, şarj cihazının kolayca taşınmasını ve saklanmasını sağlıyor, bu da sık sık seyahat eden kullanıcılar için ideal bir özellik.

Bu şarj cihazı, PD 3.0, QC 3.0 ve PPS gibi çeşitli hızlı şarj protokollerini destekliyor. Bu geniş uyumluluk, şarj cihazının, en son iPhone 15 serisi de dahil olmak üzere, pek çok akıllı telefon, tablet ve diğer elektronik cihazları verimli bir şekilde şarj edebilmesini sağlıyor.

Xiaomi 45W GaN şarj cihazı, kapsamlı güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Şarj cihazının kabuğu, yangına dayanıklı ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı UL94-V0 malzemeden yapılmıştır. Cihaz, giriş aşırı akım koruması, giriş aşırı voltaj koruması ve çıkış aşırı sıcaklık koruması gibi çeşitli güvenlik korumaları içerir. Bu kapsamlı güvenlik önlemleri, şarj risklerini azaltmaya yardımcı olur ve güvenilir performans sağlar.

Xiaomi süper kompakt 45W GaN USB-C şarj kiti çok uygun fiyattan tanıtıldı - Resim : 1

Xiaomi süper kompakt 45W GaN USB-C şarj kiti çok uygun fiyattan tanıtıldı

Şarj cihazı, RoHS çevre sertifikası, CQC ve CCC sertifikaları gibi birçok yetkili sertifikaya da sahiptir, bu da ürünün kalite ve güvenlik standartlarını teyit eder. 45W şarj cihazı, 32.2 x 32.2 x 32mm boyutlarında ve şık beyaz renkte sunulmaktadır. -10°C ile 40°C arasındaki sıcaklıklarda verimli bir şekilde çalışır. Şarj cihazı, 1 metrelik 4A USB-C’den USB-C’ye veri kablosuyla birlikte gelir.

Type-C arayüzü, 5V’da 3A, 9V’da 2A, 10V’da 2.25A, 11V’da 2.05A ve 12V’da 1.5A gibi çeşitli çıkış parametrelerini destekler. Giriş parametreleri, 100-130V’da 50/60Hz ve 0.7A iken, çıkış parametreleri 5V’da 3A, 9V’da 3A, 10V’da 4.1A ve 11V’da 4.1A’ya kadar ulaşabilir ve maksimum 12V’da 1.5A’dır.

Xiaomi 45W GaN şarj cihazı seti, bu akşam saat 20:00’de Çin Standart Saati ile JD.com ve diğer e-ticaret platformlarında satışa sunulacak. Tanıtım fiyatı 59 yuan (8.30$) olarak belirlenmiştir. Geçen ay, Xiaomi benzer şekilde süper kompakt 120W GaN şarj cihazı setini de tanıtmıştı.