Güncel

100 bin kişi olduk

Tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.


2011 yılından beri faaliyet gösteren www.teknolojioku.com tüm dünyadan en güncel teknoloji haberlerini okuyucularına sunmayı amaç edinmiş ve birçok basın kuruluşuna teknoloji haberleri sağlamakta olan bir kuruluştur. Her ne kadar engellerle karşılaşsakta, siz değerli takipçilerimize en hızlı, doğru ve tarafsız teknoloji haberlerini sunmaya çalışmaktayız.

Siz değerli takipçilerimizin katkılarıyla şu an aylık, 1.200.000 civarında farklı ziyaretçimiz ve aylık 5.000.000'un üzerinde de sayfa gösterimimiz bulunuyor. Ayrıca mobil cihazlardan son 1 ayda 528.000 farklı kullanıcı bizi ziyaret etmiş ve 2 milyondan fazla kez haber okumuşlar. Ve artık Facebook'ta da 100.000 sınırını geçtiğimizi sizlere bildirmek isteriz. Doğru ve tarafsız haber sunma amacıyla çıktığımız bu yolda bizleri yalnız bırakmadığınız için siz değerli takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/teknolojioku

Twitter adresimiz: https://mobile.twitter.com/TeknolojiOku

Android uygulamamız: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teknolojioku

Mobil sitemiz: http://m.teknolojioku.com

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.