Güncel

2000 TL'lik erkek güneş gözlüğünün fiyatı 150 TL'nin altına düştü

Yaz mevsimi artık tamamen sona erdi ve sonbahara giriş yaptık. Hal böyle olunca güneş gözlüğü fiyatları da düşmeye başladı. Teknolojioku.com kullanıcıları için mükemmel bir fırsatı sizlere getirdik. İşte detaylar...

2000 TL'lik erkek güneş gözlüğünün fiyatı 150 TL'nin altına düştü

Güneş gözlüğü fiyatlarının yaz öncesinde zirveye ulaştığını hepimiz biliyoruz. Güneş gözlüğü piyasadaki kar marjlarının da hayli fazla. Çok sayıda gözlük modeli kış aylarında yani Ocak – Şubat gibi mağazalara geliyor. Bu modeller genellikle dolar kuru üzerinden alınıyor. Satışlar ise Mayıs – Haziran’a doğru arttığı için fiyatlar da bu dönemde zirveye taşınıyor.

Büyük fırsat

Yaz aylarının sonlarına doğru, özellikle de Eylül ayında fiyatlar büyük oranda düşüyor. Mağazalar ellerinde kalan seri sonu ürünleri neredeyse maliyetine elden çıkarmaya başlıyorlar. Bu da biz tüketiciler için büyük fırsatlar sunuyor.

Stoklarda sınırlı

Bunun için sizlere fiyatı önemli oranda düşen bir gözlük modeli öneriyoruz. Bu gözlüklerden birisi Extoll imzası taşıyor. UV400 korumalı camlara sahip olan bu şık gözlük sadece 134 TL’ye satılmakta. Normal fiyatı ise yaklaşık olarak 2000 TL civarlarında. Çok kısa süre indirimde olan bu gözlüğü almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.