Güncel

2015'in En iyi Filmleri

2015'in en iyi, en çok izlenen filmleri sizce hangiler?

2015'in En iyi Filmleri

Kaliteli filmlerin adresi Günün Filmleri sizler için film analizleri yapmaya devam ediyor. 2015 yılını geride bıraktık.. Akılda kalan filmleri sizler için derledik. Alt kategorileri de tek tek araştırdık. Aksiyon, Korku ve Komedi başlıklarında güzel filmlerle geçirilen bir yıl oldu.. 1080p HD Film izle sitesi Günün Filmleri'nin araştırması şöyle; Her sene farklı bir film literatürü ile karşı karşıya kalan sinema dünyası kısa bir süre içerisinde aşina olacağınız güzel filmleri içerisinde barındırmaktadır. 2015 filmleri yazarak küçük bir arama işlem yapıldığı zaman bu sene içerisinde vizyona girmiş olan yerli yabancı bütün filmler hakkında fikir sahibi olunabilmektedir. Özellikle yerli sinemamız her geçen sene daha da geniş bir izleyici kitlesine hitap etmeye başlamıştır. Yabancı sinema içerisinde tür çeşitliliğinin çok daha fazla olduğunu belirtmeden de geçmemek gerekmektedir.

2015 Senesinde Vizyona Giren Yerli Filmler

2015 filmleri başlığı altında bulunan ve büyük bir ilgi ile karşılanan yerli filmler arasında çok iddialı eserler bulunmaktadır. Türk filmlerinin genel olarak konu ve içerik bakımından 3 dalda yoğunlaştığı fark edilmektedir. Bunlar; romantizm, dram ve Yerli Komedi Filmleri olarak sıralanmaktadır. Yerli filmlerin kısa bir biçimde sıralamasını yapmak gerekirse;

  • Delibal
  • Siccin 2
  • Bana masal anlatma
  • Düğün dernek 2
  • Abluka
  • Sihirbazlık okulunda bir Türk
  • Bir Varmış Bir Yokmuş

Bu filmler içerisinde adından en çok söz ettiren eser ise Bana Masal Anlatma olmuştur. Komedi türünde filmleri seven kişiler için birebir olan bu film her izleyeni kendine bağlayacak bir içeriğe sahiptir. Bunun dışında genç kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy'un filmi olan Delibal da izleyicilerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Bir aşk hikayesi üzerine kurulu olan bu film Bipolar Bozukluk rahatsızlığından muzdarip olan bir erkek ile muntazam bir hayata sahip olan kızın aşkını anlatmaktadır. Sonunun nasıl bittiğini merak eden kişiler internet vasıtası ile filme çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirler. 2015 filmleri başlığı altında bulunan ve romantizm ile macerayı içerisinde harmanlamış olan Delibal her yaş grubundan kişinin severek izleyeceği bir eser olmuştur. Son olarak korku filmleri içerisinde büyük bir ilgi ile karşılanan Siccin 2'den de bahsetmek gerekmektedir. Siccin klasik Türk tipi korku filminin en güzel öneklerinden biridir. Doğa üstü varlıklar ile macerayı iç içe geçirmiş olan bu film aklını dağıtmak ve heyecanlı zaman geçirmek isteyen kişiler için biçilmez kaftandır.

Bu Listeyi elbette uzatmak mümkün.. Ancak Günün Filmleri sitesi sizler için bu listeyi sunuyor. Bu filmleri izlememişseniz hemen izleyin.. Çok kaliteli yapımlar. Zamnınızın boşa gitmeyeceğini garanti edebiliriz!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.