Güncel

2019 Oscar adaylarında Black Panther sürprizi!

2019 Oscar adayları açıklandı. Ancak Black Panther'in ''En İyi Film'' kategorisinde aday gösterilmesi adeta ortalığı karıştırdı.

2019 Oscar adaylarında Black Panther sürprizi!

Hollywood sinemasının en başarılı filmlerini 90 yıldır seçen Akademi Ödülleri'nin 2019 adayları belli oldu. 

2019 Oscar adaylarında Black Panter sürprizi!

The Big Sick, Başımıza Gelenler, Silikon Vadisi gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı aktör ve senarist Kumail Nanjiani ile Girlfriends, Black-ish, Reed Between Lines gibi dizilerin yıldız ismi Trace Ellis Ross 91. Akademi Ödülleri'nin adaylarını açıklayan isimler oldu. Ancak öyle bir isim ''En İyi Film'' kategorisinde aday gösterildi ki ortalık adeta karıştı.

Marvel'ın başarılı bulunan filmi Black Panther, Avengers Infinity War filmini bile yok sayarak adaylar arasına girdi. Böylelikle Oscar'a aday gösterilen ilk süper kahraman filmi olma ünvanını da eline aldı. Tabii ki bu duyuru sosyal medyayı direkt olarak salladı. Bu karara tepki gösterenler de oldu, olumlu bakanlar da oldu. 

BlacKkKlansman, The Favorite, Green Book, Vice, Bohemian Rhapsody ve A Star is Born gibi güçlü adaylar arasında Black Panther'in eli ne kadar güçlü olur orası tartışılır. Aşağıdan Twitter kullanıcılarının adaylık hakkında attığı bazı tweetlere ulaşabilirsiniz.

En İyi Film Adayları

  • Black Panther
  • Blackkklansman
  • Bohemian Rhapsody
  • The Favourite
  • Green Book
  • Roma
  • A Star Is Born
  • Vice

91. Akademi Ödül Töreni 24 Şubat'ı 25 Şubat'a bağlayan gece düzenlenecek ve ödüller sahiplerine teslim edilecek. Peki ya siz bu adaylık konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce Black Panther'in aday gösterilmesi doğru bir karar mı?

Yorumlar
anonimus
black panther gibi çöp bir film nasıl oluyor da en iyi aday filmler listesine giriyor anlamak gerçekten zor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.