Güncel

21 Aralık’a NASA’dan açıklama geldi

21 Aralık tartışmalarını NASA noktaladı

21 Aralık’a NASA’dan açıklama geldi

21 Aralık 2012 yılı ile ilgili geçtiğimiz yıl boyunca bir çok şey konuşuldu hatta film bile çekildi. Mayaların takviminin 2012 yılında bitiyor olması bugüne kadar yansıdı. Geçmişte de bir çok kez böyle durumlarda kalmamız, özellikle teknolojinin ve bilimin bu kadar geliştiği bu dönemde gülünç geliyor.

21 Aralık tartışmalarının en çok geçtiği ülke Amerika. Bundan sebeptir ki NASA’dan da açıklama yapıldı. Uluslararası araştırma merkezi NASA’daki bir görevli adeta bu konuyla dalga geçiyor. 21 Aralık’ta gezegenlerin dizilişinden manyetik alan sapması nedeniyle dünyanın etkileneceği düşünülüyordu. NASA’daki bir çok görevli bir araya gelerek özellikle Amerika’daki insanların korkularına cevap verdi.

1355348667_600px-v838monhst-1.jpg

NASA’daki görevlilerin açıklamalarına göre 21 Aralık 2012’de varsayılan teorilerin hepsi gerçekleşse bile dünyanın sonu değil sadece birkaç saatlik telefonlarımızın çekmemesi gibi durumlar söz konusu olabilir. NASA’nın açıklamalarından sonra insanların biraz daha gerçeğe döndüklerini umuyoruz.


Yorumlar
zagorhus
biz allaha inanan müslümanlarız. mayaların kehanetine sadece inançsız ve hurafeciler inanaır. insan ölünce zaten kendi küçük kıyameti kopmuyormu? kişi kendi kıyametini unutup dunyanın kıyameti ile niye ilgilenir. bence anlamsız herkese kendini kıyametine hazırlansın doğrusu bu bence
Cevapla
Misafir
Bunlara inanan hatta korkan mı var bi de ya pes artık :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.