Güncel

23 Nisan’a özel mesaj! THY gökyüzünde ay yıldız çizdi!

Türk Hava Yolları 23 Nisan için anlamlı bir jestte bulundu. 1920 sefer sayılı uçak gök yüzünde ay yıldız çizdi. İşte konunun ayrıntıları.

23 Nisan’a özel mesaj! THY gökyüzünde ay yıldız çizdi!

Malum şu anda Türkiye’nin önemli bir çoğunluğu koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapanmış durumda. Lakin bu bizlerin 23 Nisan’ı coşkulu bir şekilde kutlamasına engel değil. Tüm olumsuzluklara rağmen insanlar evlerinin camlarını ve balkonlarını Türk bayraklarıyla süslemiş durumdalar.

Türk halkının korona salgınından ötürü evine kapandığı bu önemli günde en anlamlı mesaj Türk Hava Yollarından geldi. THY’nin 1920 sefer sayılı uçağı gök yüzünde ay yıldız şeklinde bir rota çizgi. Bu rota radara aşağıdaki gibi yansıdı.

23 Nisan’a özel mesaj! THY gökyüzünde ay yıldız çizdi! - Resim : 1

Saat 09:00’da başlayan uçuşu Türk Hava Yolları geçtiğimiz gün resmi Twitter hesabından da duyurmuştu. Dilerseniz ilgili tweet’e de aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gerçekten hayli anlamlı bir uçuş olduğunu söyleyebiliriz. Türk Hava Yolları belki de 2020’nin en anlamlı uçuşunu gerçekleştirmiş olabilir.

Yorumlar
Cem
Şuna harcanan yakıt parasıyla fakir doyurulsa daha mantıklı olurdu, şovlar ülkemizde daha önemli tabi.
Cevapla
Yargic
Vaybe ne haber bu heralde dünyada kimse bunu yapamz THY..benim bildiğim dünyada ilk sıradaki konumu en pahalı ve katikci bir firma olduğu luftansanin leşi olamassiniz bir türk olarak benim görüşüm
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.