28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar

28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto para birimlerini sizler için listeledik!

28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar

Yeni yıl, kripto para piyasasının çoğunluğu için bir yükseliş iyimserliği notuyla başladı, çünkü dijital varlıklarının çoğu birden fazla zaman çizelgesindeki grafiklerde olumlu sonuçlar kaydetmeye başladı, bazıları yakın gelecek için diğerlerinden daha fazla potansiyel gösteriyor.

 28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, Ocak ayının son hafta sonu yatırımcıların dikkat etmesi gereken dörtlü listeye ulaşmak için en iyi performans gösteren kripto varlıkların bazılarını çevreleyen son başarıları ve gelişmeleri analiz etti.

Polygon (MATIC)

Kripto saklayıcısı BitGo ve blockchain analitik platformu Arkham Intelligence ile iş birliği yaptığı haberinin ardından, Polygon ( MATIC ) gün içinde %8 yükselerek yükselişine devam etti ve yayınlandığı tarihte 1,08 dolardan el değiştirerek bu şekilde güçlendi. haftalık ve aylık kazançları.

Spesifik olarak, Polygon, 27 Ocak'ta Finbold tarafından alınan en son verilere göre, önceki yedi gün boyunca birikmiş %14,54'lük bir artış ve 30 gün öncesine kıyasla %37,63'lük bir artış kaydetti ve kesinlikle daha fazlasına sahip olduğunu gösterdi.

28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar - Resim : 1

Polygon 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

VeChain (MEÖ)

VeChain ( VET ) kısa süre önce sürdürülebilirliği geliştirmek için Birleşmiş Milletler (BM) ile ortaklık kurduktan sonra, gelişmeyi, şu anda %2,95 ve %18,33 artışla şu anda 0,02384 $'dan işlem gören koinin fiyatında ani bir sıçrama izledi. hafta genelinde ve önceki 30 günde %53,36.

Spesifik olarak, VeChain Vakfı, BM'nin ağın gerçek dünyadaki faydasını gösteren 17 sürdürülebilir kalkınma hedefine (SDG'ler) ulaşmasına yardımcı olmak için halka açık, tamamen programlanabilir Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu Katman 1 VeChain blok zincirinin kullanıldığını duyurdu.

28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar - Resim : 2

VeChain 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Threshold (T)

Threshold ( T ) gün içinde düşüş kaydetmesine rağmen, Ethereum ( ETH ) ağı üzerine inşa edilen az bilinen altcoin, haftalık ve aylık listelerinde ilerleme kaydetti, hafta boyunca %146 ve tüm dünyada %257'ye kadar çıktı. NuCypher ( NU ) ve Keep Network'ün ( KEEP ) Threshold'u yeniden canlandırmak için birleştiği haberiyle güçlendi.

Gerçekten de, Web3 topluluğuna tamamen merkezi olmayan bir şekilde farklı eşik şifreleme çözümleri sağlamayı ve kripto para birimleri için daha fazla fayda sağlamayı amaçlayan projenin yerel belirteci, yazının yazıldığı sırada 0,05385 $ fiyatla el değiştiriyordu, önceki ilerlemeleri onu bu hale getiriyordu. yakın gelecekte dikkat etmekte fayda var.

28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar - Resim : 3

Threshold 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aptos (APT)

Aynı zamanda, daha az bilinen ve nispeten yeni bir projenin tokeni olan Aptos ( APT ), önceki yedi gün içinde %125 arttı ve aylık %439 kazanç sağladı ve şu anda 17,83 $'dan işlem görüyor. Sadece bir ay önce olduğu gibi etkileyici olan 4 doların altındaydı.

Gün içinde yaklaşık %4,3 oranında düşmesine rağmen, dünyanın en güvenli ve en ölçeklenebilir Layer 1 blok zincirini sunmayı amaçlayan bağımsız Proof-of-Stake ( PoS ) Layer 1 projesi, yaptığı bir araştırmayla kamuoyunun dikkatini çekti. Binance tarafından yazılan ve üzerinde meydana gelen tüm gelişmeleri vurgulayan ileti dizisi.

28-29 Ocak'ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar - Resim : 4

Aptos 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kripto sektöründe her şeyin saatlik bazda değişebileceği gerçeğine rağmen, yukarıda belirtilen kripto para birimleri yakın gelecekte yatırım yapmak için en umut verici olanlar arasındadır ve 2023'ün ilk ayının son hafta sonu için güvenli bir bahis olmalıdır ve hatta muhtemelen gelecek aylarda

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.