4 gün benimle 3 gün eşiyle olacak dedi sosyal medya yıkıldı!

Pakistan’dan Türkiye’ye göç eden Mustafa isimli şahsa kaçan 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu sosyal medyanın da gündemine oturdu.

4 gün benimle 3 gün eşiyle olacak dedi sosyal medya yıkıldı!

Gün geçmiyor ki ilginç bir hikayeyle daha karşılaşmayalım. Özellikle öğlen kuşağındaki programlarda karşılaştığımız bu hikayelerin bazıları ise ağızımızı açık bırakacak cinsten. Aynı Melek Şahinoğlu’nun başına gelenler gibi.

18 yaşındaki Melek Şahinoğlu’nun ailesi FOX TV’de yayınlanan bir programa çıkarak yardım istedi. Kısa süre sonra Melek Şahinoğlu’nun 4 çocuklu ve Pakistan uyruklu Mustafa isimli vatandaşa kaçtığı ortaya çıktı.

Bir süre önce Melek Şahinoğlu İstanbul’da döviz bürosu işleten Pakistan vatandaşı Mustafa isimli bir şahsın yanında işe girdi. Bir süre sonra Melek ve Mustafa arasında yasak ilişki başladı.

4 gün benimle 3 gün eşiyle olacak dedi sosyal medya yıkıldı!

Evli ve 4 çocuk babası olan Mustafa hem eşini, hem de Melek’i bir şekilde ikna etti. Melek çıktığı programda Mustafa’yı eşi ile paylaşacaklarını ve 4 gün kendisiyle, 3 gün de eşiyle birlikte olacağını belirtti.

Bu olay ister istemez akıllara Kaygısızlar isimli diziyi getirdi. Melek Şahinoğlu şunları söyledi, “"İyiyim, zorla kimsenin yanında değilim. Sadece ailemin rızasını almak için geldim. Onlar istemiyorsa da tamam. Ben Mustafa'dan vazgeçmeyeceğim. Ailem istemiyorsa elimden bir şey gelmiyor. Ben Mustafa'yı bu şekilde kabul ediyorum. Onun hanımı da bu şekilde kabul ediyor. Pakistan böyle bir ülke. Onun hanımı da evlenirken bu şekilde evlendi. Orada 4 tane hanım normal. Ben Mustafa'nın beni ne kadar sevdiğini ve değer verdiğini biliyorum. Benim üzerime birini getirmez. Ben hanımıyla kendim görüştüm ve rızasını aldım.” Ayrıca 4 hanıma kadar dinimizin de izin verdiğini ifade etti.

Fatma ailesinin tüm ısrarlarına rağmen 3 aydır tanıdığı Mustafa’ya aşık olduğunu ve onunla yaşamaya devam edeceğini vurguladı.

Program anında sosyal medyada gündem haline geldi. Pek çok kişi 18 yaşında bir kızın nasıl olur da evli ve 4 çocuklu bir adamla yaşamayı kabul ettiğini sorguladı. Bakalım daha neler göreceğiz. Peki sizin bu konu hakkındaki yorumunuz ne?