Güncel

4 gün benimle 3 gün eşiyle olacak dedi sosyal medya yıkıldı!

Pakistan’dan Türkiye’ye göç eden Mustafa isimli şahsa kaçan 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu sosyal medyanın da gündemine oturdu.

4 gün benimle 3 gün eşiyle olacak dedi sosyal medya yıkıldı!

Gün geçmiyor ki ilginç bir hikayeyle daha karşılaşmayalım. Özellikle öğlen kuşağındaki programlarda karşılaştığımız bu hikayelerin bazıları ise ağızımızı açık bırakacak cinsten. Aynı Melek Şahinoğlu’nun başına gelenler gibi.

18 yaşındaki Melek Şahinoğlu’nun ailesi FOX TV’de yayınlanan bir programa çıkarak yardım istedi. Kısa süre sonra Melek Şahinoğlu’nun 4 çocuklu ve Pakistan uyruklu Mustafa isimli vatandaşa kaçtığı ortaya çıktı.

Bir süre önce Melek Şahinoğlu İstanbul’da döviz bürosu işleten Pakistan vatandaşı Mustafa isimli bir şahsın yanında işe girdi. Bir süre sonra Melek ve Mustafa arasında yasak ilişki başladı.

4 gün benimle 3 gün eşiyle olacak dedi sosyal medya yıkıldı!

Evli ve 4 çocuk babası olan Mustafa hem eşini, hem de Melek’i bir şekilde ikna etti. Melek çıktığı programda Mustafa’yı eşi ile paylaşacaklarını ve 4 gün kendisiyle, 3 gün de eşiyle birlikte olacağını belirtti.

Bu olay ister istemez akıllara Kaygısızlar isimli diziyi getirdi. Melek Şahinoğlu şunları söyledi, “"İyiyim, zorla kimsenin yanında değilim. Sadece ailemin rızasını almak için geldim. Onlar istemiyorsa da tamam. Ben Mustafa'dan vazgeçmeyeceğim. Ailem istemiyorsa elimden bir şey gelmiyor. Ben Mustafa'yı bu şekilde kabul ediyorum. Onun hanımı da bu şekilde kabul ediyor. Pakistan böyle bir ülke. Onun hanımı da evlenirken bu şekilde evlendi. Orada 4 tane hanım normal. Ben Mustafa'nın beni ne kadar sevdiğini ve değer verdiğini biliyorum. Benim üzerime birini getirmez. Ben hanımıyla kendim görüştüm ve rızasını aldım.” Ayrıca 4 hanıma kadar dinimizin de izin verdiğini ifade etti.

Fatma ailesinin tüm ısrarlarına rağmen 3 aydır tanıdığı Mustafa’ya aşık olduğunu ve onunla yaşamaya devam edeceğini vurguladı.

Program anında sosyal medyada gündem haline geldi. Pek çok kişi 18 yaşında bir kızın nasıl olur da evli ve 4 çocuklu bir adamla yaşamayı kabul ettiğini sorguladı. Bakalım daha neler göreceğiz. Peki sizin bu konu hakkındaki yorumunuz ne?

Yorumlar
Beratı Bostan
Annemizin ağlaması içimi parçaladı ya!☹️ Kızım derdine ne oldu türkiye de erkek mi kalmadı ?
Cevapla
Yanlışı Düzeltelim
Arkadaşlar dini maalesef hacı hoca fetö vs gibi şarlatanlardan öğrendiğimiz için yanlış biliyoruz. Kız çocukları bugun bile değersiz görülüyor maalesef kızlara karşı efendimiz S.A.V. zamanında da çok kötü davranılıyor sırf kız oldukları için diri diri toprağa görülüyordu. İslamiyetin hakim kılınmasıyla bu anlayış yavaş yavaş değişmeye başladı fakat bu seferde kız çocuğu istemeyen aileler kızlar kötü yola düşüyor diye başka bir mazeret buldu. Efendimiz , bu kızlara sahip çıkmasıyla bu sefer başka söylentiler çıkarınca mecburen bu sözlerin önünü kesmek adına nikah yaptı. Dini gerçekten anlatsalar zaten ne yobazlık olur ne dini kendine göre yontup çıkar sağlayan tipler türerdi.... Zaten efendimizin kendi sözü de vardır ben Arabım ama Arap benden değildir diye...
Cevapla
Gulseren
Însanlar işine geldi gibi. Konusuyo aslında öyle bişey yok peygamberimiz. Sadece koruma amaçlı evleniyo bizim türk erkekleri de bunu işine geldi gibi degerlendiryo
Osman Efe
27 yaşında bekarım bana namuslusu denk gelmiyor diye bizimkilere dedim görücü usulü kabul ediyorum kıza bakın diye piyasada kız yok demek ki evli ve çocuklu olmak lazımmış kız bulmak için ha birde başka ülkenin vatandaşı olmak lazımmış bunu anladım
Cevapla
yorumsuz
kasiyersin ve hemde 18 yasindasin daha.tanimadgin ilk kez gordugun bi herife numarani veriyosun.afedersin de bunun adı aşk sevgi degil.o filmlerde oluyor.bunun adı azmışlık olur bence.dinimiz de 4 eş kavrami bence yanliş anlasılıyor.peygamberimiz de yapti diyolar ama detaylı ögrenmek lazım o kismi
Cevapla
Kuş
Dinimiz o izni savaslarda verdi erkekler savastan savasa gidip sayica azalinca kadinlar ortada kaldilar o donemlerde bu yüzden birden fazla ese izin verildi
Ozcnkryl
Peygamberimiz muhtaç oldukları için çok evlilik yapmış ırsi ve zevki değil bunla yanlış anlaşılıyor
Huso
Kurgu yapım bunlar. Gerçekmiş gibi yayınlıyorlar. Bizim duygularımızı suistimal edip para kazanıyorlar. Inanmayın, kapılmayın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.