Güncel

450 TL'lik gözlüğün fiyatı 65 TL'ye düştü!

Yaz mevsimi sona erdi. Durum böyle olunca güneş gözlüğü fiyatları da düşmeye başladı. Teknolojioku.com kullanıcıları için harika fırsatı sizlere getirdik. İşte ayrıntılar...

450 TL'lik gözlüğün fiyatı 65 TL'ye düştü!

Güneş gözlüğü fiyatlarının yaz öncesinde zirveye ulaştığını hepimiz biliyoruz. Güneş gözlüğü piyasadaki kar marjlarının da hayli fazla. Çok sayıda gözlük modeli kış aylarında yani Ocak – Şubat gibi mağazalara geliyor. Bu modeller genellikle dolar kuru üzerinden alınıyor. Satışlar ise Mayıs – Haziran’a doğru arttığı için fiyatlar da bu dönemde zirveye taşınıyor. 

Güneş gözlüğü almanın tam zamanı

Fakat yaz aylarının sonlarına doğru, özellikle de Eylül ayında fiyatlar büyük oranda düşüyor. Mağazalar ellerinde kalan seri sonu ürünleri neredeyse maliyetine elden çıkarmaya başlıyorlar. Bu da biz tüketiciler için büyük fırsatlar sunuyor. 

Çok kısa süre geçerli

Bunun için sizlere fiyatı önemli oranda düşen bir gözlük modeli öneriyoruz. Bu gözlüklerden birisi Aqua Di Polo imzası taşıyor. UV400 korumalı camlara sahip olan bu şık gözlük sadece 65 TL’ye satılmakta. Normal fiyatı ise yaklaşık olarak 450 TL civarlarında. Çok kısa süre indirimde olan bu gözlüğü almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.