İş Birliği

Sıfır kutusunda akıllı bilekliğin fiyatı 127 TL'ye düştü! Büyük fırsat

Akıllı bileklikler son zamanlarda moda olmuş durumda. Çok fazla çeşit ve model arasından bir seçim yapmak oldukça zor. İşte sizler için bir modeli araştırdık.

Sıfır kutusunda akıllı bilekliğin fiyatı 127 TL'ye düştü! Büyük fırsat

Akıllı bilekliklerde en önemli özelliklerden birisi ise bilekte şık durması gerektiğini biliyoruz. İşte sizler için bulduğumuz bu bileklik tam size göre. İster fitness takibi için bir cihaz, ister akıllı telefonunuzun bir uzantısı veya bazı acil durumlarda hayatınızı kurtarabilecek bir şey arıyor olun, her ihtiyaca göre bir akıllı bileklik modeli mevcut. Teknolojioku & Hepsiburada iş birliği kapsamında sizlere 127 TL'ye düşmüş olan akıllı bilekliği tanıtacağız. YD Teknoloji M4 Akıllı Bileklik kısa süreliğine 127 TL'den satışa sunulmuş vaziyette.

Özellikleri saylamakla bitmiyor

Kalp atış hızı ve uyku izleme gerçek zamanlı kalp atış hızını otomatik olarak ve sürekli olarak takip eder ve uyku sürenizi ve uyumluluğunu kapsamlı bir uyku kalitesi verilerinin analizi ile izleyerek daha sağlıklı bir yaşam tarzı için kendinizi ayarlamanıza yardımcı olur.

Özellikler: 0.96inç ıps renkli ekran, güneş ışığı altında bile görebilmeyi sağlar spor ve sağlık: Adımsayar (3d sensör),kalori tüketimi, egzersiz mesafesi, pedometre destek dinamik kalp atışı, kan basıncı, kan oksijen izleme support çağrı hatırlatma ve mesaj hatırlatma roote kamera işlevi: Telefonunuz için bir uzak kamera deklanşörü gibi bluetooth bağlantısından sonra fotoğraf çekmek için sallayın. Ürün özellikleri adına bu kısımda yazan bilgiler baz alınmalıdır.

Bu mükemmel akıllı bileklik kısa süreliğine 127 TL'den satılıyor. Satın almak için linki tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.