Güncel

60 TL değerindeki Epic Games kuponunuzu almayı unutmayın!

Epic Games yüzde 75'e varan indirimler ve 15 gün boyunca ücretsiz dağıtacağı oyunlara ek olarak 60 TL değerinde bir indirim kuponu da dağıtıyor.

60 TL değerindeki Epic Games  kuponunuzu almayı unutmayın!

Epic Games 17 Aralık'tan itibaren yılbaşına kadar her gün yeni bir oyunu ücretsiz yapacağını açıklamıştı. Dün bu oyunlardan ilki geldi ve birçok oyunda yüzde 75'e varan indirimler uygulandı. 

Bunlara ek olarak Epic Games, kullanıcılarına 60 TL değerinde bir indirim kuponu da sunuyor. Bu kuponu fiyatı 79,99 TL üzerinde olan herhangi bir oyunda kullanabilirsiniz. 

60 TL değerindeki Epic Games kuponunuzu almayı unutmayın!

Son dönemlerin en çok ücretsiz oyun dağıtan platformu şüphesiz Epic Games olmuştur. Her hafta bir oyunu ücretsiz veren platformda 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün yeni bir oyunun ücretsiz yapılacağını biliyorduk. 

Yılbaşına kadar sürecek olan bu kampanyaya ek olarak birçok farklı oyunda yüzde 80'e varan indirimler bulunuyor. Ayrıca Epic Games tüm kullanıcılarına ücretsiz şekilde 60 TL değerinde indirim kuponu dağıtıyor. Bu kuponu almak için tek yapmanız gereken, ücretsiz olmuş herhangi bir oyunu kütüphanenize eklemek veya Epic Games'in mağaza kısmında bulunan açıklamaları takip etmek. Bunları gerçekleştirirseniz bu kuponu kazanabilirsiniz. 

60 TL değerindeki Epic Games  kuponunuzu almayı unutmayın! - Resim : 1

Kuponun geçerliliği 7 Ocak 2021 tarihine kadar sürecek, o yüzden bu tarihten önce kuponunuzu kullanmayı unutmayın. Ayrıca kupon, fiyatı en az 79,99 TL olan oyunlarda kullanılıyor. Yani aslında bu kupon yüzde 75'e varan indirimlere, 60 TL değerinde ek bir indirim olarak değerlendirilebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.