A101'nin tekne satması sosyal medyada olay oldu!

Türkiye'nin en çok tercih edilen market zincirlerinden A101 sattığı bir ürün ile sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte tüm detaylar.

A101'nin tekne satması sosyal medyada olay oldu!

11 Ağustos günü yaklaşık 80.000 TL'ye tekne satan A101 yeni kataloğu ile sosyal medyada gündem oldu. Türkiye'nin en çok tercih edilen market zincirlerinden olan A101 sattığı yeni ürün ile gündeme oturdu. 

Ara ara teknolojik ürünleri de uygun fiyatlara satmasıyla bilinen A101 şu anda bir tekne satıyor. Ancak bu durum kısa sürede kullanıcıların dikkatini çekti ve katalog kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

A101'nin tekne satması sosyal medyada olay oldu!

Dönem dönem uygun fiyatlara teknoloji ürünleri de satan A101 bu sefer sadece "mağazalarda" satacağı tekne ile gündeme geldi. Geçtiğimiz aylarda da tekne satmasıyla gündeme oturan market zinciri tekrar benzer bir hamle ile gündemde. İşin ilginç kısmı ise teknenin sadece mağazada satılacak olması. Kataloğa göre ürüne motorlar dahil edilmeyecek ancak ürün aynı zamanda iki yıl garantili olacak.

Perşembe günü satışa sunulacak olan teknenin fiyatı ise yaklaşık olarak 80.000 TL. Taksitli fiyatı ise 83.000 TL'yi buluyor. 11 Ağustos günü itibarı ile söz konusu tekne A101'den satın alınabilecek. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.