Güncel

ABD Başkanı Donald Trump koronavirüse yakalandı!

Donald Trump da koronavirüse yakalananlar kervanına eklendi. ABD Başkanı, virüse yakalandığını Twitter'dan duyurdu.

ABD Başkanı Donald Trump koronavirüse yakalandı!

Tüm dünyanın başına dert olan koronavirüs salgını dur durak bilmeden etkisini sürdürmeye devam ediyor. Yaşlı veya genç farketmeksizin her yaştan kişiye kolaylıkla bulaşabilen virüs, ünlü kişilerin de korkulu rüyası haline geldi.

Zira bu salgından en iyi şekilde korunmasını beklediğimiz kişilerde bile test sonuçları pozitif çıkar hale geldi. Bunlardan birisi ise ABD Başkanı Donald Trump. Daha geçtiğimiz günlerde Başkanlık yarışındaki rakibi Biden ile ateşli bir münazara yapan Trump, danışmanı olan Hope Hicks'in test sonucunun pozitif çıkması üzerine eşi ile beraber test yaptırmıştı.

ABD Başkanı Donald Trump koronavirüse yakalandı!

Danışmanının virüse yakalanması sonrasında test yaptırıp eşi Melania Trump ile beraber izole olan Donald Trump, test sonucunu resmi Twitter hesabı üzerinden tüm dünya ile paylaştı. Koronavirüs testinin pozitif çıktığını ifade eden Trump, geceden itibaren karantinada olacağını da ekledi. Başkan mesajının sonunda ise bunu birlikte atlatacağız ifadesine yer verdi.

14 Haziran 1946 yılında dünyaya gelen Trump, şu anda 74 yaşında. Politikacı ve iş adamı olan Trump Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. ve günümüzdeki başkanı. ABD'deki seçimlerde iddialı olan bir başka isim Joe Biden ise 77 yaşında. 

Yorumlar
💿G@kko💿
O ola belekim tufanlara gele, o ola Müslümanların ahinda boğula belekim
Cevapla
Kamil
Bunun teknoloji ile ne alakasi var ?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.