Güncel

ABD senatör adayı Bitcoin'e olan desteğini ifade etti!

ABD senatör adayı 'dolar eriyen bir buz küpüdür! diyerek, Bitcoin'e olan desteğini ifade etti!

ABD senatör adayı Bitcoin'e olan desteğini ifade etti!

Amerika Birleşik Devletleri New Hampshire senatör adayı Bruce Fenton, varlığın düzenlenmesinde herhangi bir hükümet müdahalesine karşı çıkarken Bitcoin'e ( BTC ) olan desteğini genişletti.

ABD senatör adayı Bitcoin'e olan desteğini ifade etti!

ABD New Hampshire senatör adayı Bruce Fenton, 25 Ağustos'taki New Hampshire birincil tartışması sırasında doları eriyen bir buz küpüne benzettiği için, hükümetin kitleler için para birimi seçimlerine dahil olmaması gerektiğini kaydetti.

Fenton'a göre, mevcut para sistemi, Federal Rezerv'in daha fazla para basma politikasına atıfta bulunarak bozuldu. Bitcoin'in arz limitinin dolar ile rekabet ettiğini belirtti.

Fenton, “İnsanlık tarihi boyunca bize paranın ne olduğunu söyleyecek politikacılara ihtiyacımız yok. Binlerce yıldır insanlar, ister altın, ister gümüş veya Bitcoin olsun, bunu anladılar ve gerçek şu ki, paramız şu anda bozuk. Politikacılar kırdı. Hesap vermeksizin havadan basabilecekleri sınırsız paraları var'' dedi.

Ekledi: 

“Herkes daha iyi parayı seçme özgürlüğüne sahip olmalı. Eğer seçerlerse, Bitcoin'i seçerim. Dolar eriyen bir buz küpü olduğu için başkalarına da başka bir şey seçmelerini öneriyorum.”

ABD senatör adayı Bitcoin'e olan desteğini ifade etti! - Resim : 1

Artan kripto lobisi

Fenton'ın, ön seçimlerden önce kripto para birimi bağışlarını kabul eden ABD politikacıları arasında olduğunu belirtmekte fayda var. Özellikle, yaklaşan anketler, devam eden ABD kripto düzenlemeleri tartışmasının ortasında dijital varlıkların merkezde olduğunu gördü ve farklı oyuncular dostane düzenleyicilere sahip olmak için lobi yapıyor.

Fenton'un kampanyası için fon sağlayanlar arasında kripto para borsası Kraken'in CEO'su Jesse Powell da var. Özellikle, Powell'ın kripto yanlısı politikacılara yaptığı tüm bağışlar, siyasi parti veya ideolojik duruştan bağımsız olarak adaylara yönlendirildi.

Fenton'ın duruşu, parasal özgürlüğü teşvik etmek için tamamen düzenlenmemiş bir Bitcoin endüstrisi için bastırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir Yatırım spekülatiftir Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.