Güncel

Acer modern çağın kaşiflerini arıyor!

#benimkeşfim: Hayatı Yaşa, Anı Paylaş...


AcerTayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisidir. HP ve Dell'in ardından 2009 yılının dördüncü çeyreği itibariyle dünyanın en büyük 3. bilgisayar üreticisi konumuna sahip olmuştur. Ürettikleri tablet ve telefonlarla da mobilsektörde kendine yer arayan Acer yeni bir kampanya başlattı.

Bir modern çağ kaşifi iseniz yapmanız gereken tek şey 20 Temmuz'a kadar Instagram, Facebook veya Twitter’daki keşif fotoğraflarınızı #benimkeşfim veya #benimkesfim hashtag ile paylaşmanız gerekiyor. Keşifler arasından en beğeni alan 10 fotoğraf veya içerik finale kalacak ve jürinin seçtiği 1 kişi, yeni Acer ICONIA A1’in sahibi olacak!

1404850736_facebookpost04.jpg

1404850754_iconia-a1sharing-photostravel.jpg

IPS tabanlı ve 7,9 inç büyüklüğünde ekranı bulunan bu tabletin 4 çekirdekli MediaTek işlemcisi ve 1 GB sistem belleği bulunuyor. Son kullanıcı için oldukça yeterli olan bu tableti kazanmak için biraz keşif yapmanız ve bunları #benimkeşfim yada #benimkesfim hastagıni kullanarak paylaşmanız gerekiyor. 

1404850781_iconia-a2listeningmusictravel.jpg

Yaratıcılığınızı kullanmanın tam zamanı...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.